UniSwap امکان خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی را اضافه کرد

UniSwap امکان خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی را اضافه کرد

صرافی غیرمتمرکز UniSwap (UNI) اعلام کرده است که کاربران این اپلیکیشن اکنون می توانند با استفاده از کارت های اعتباری و حواله های بانکی ارزهای دیجیتال خریداری کنند. UniSwap این روش پرداخت جدید را با همکاری MoonPay، یک شرکت فین‌تک که زیرساخت پرداخت را برای ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند، اضافه کرد. این پلتفرم DeFi در بیانیه ای گفت:

اکنون می توانید مستقیماً با برنامه وب UniSwap به DeFi بروید و با استفاده از هر کارت یا انتقال بانکی در بیش از 160 کشور با اولین شریک ما، MoonPay، ارزهای دیجیتال را در برنامه وب ما خریداری کنید.

در دسترس بودن گزینه های پرداخت بسته به منطقه متفاوت است. به عنوان مثال، نقل و انتقالات بانکی فقط برای کاربران در اکثر ایالات متحده، برزیل، منطقه پرداخت اروپا (SEPA) و بریتانیا در دسترس است. صرافی غیرمتمرکز می گوید دارایی های رمزنگاری اتریوم (ETH)، دای (DAI)، USD Coin (USDC)، تتر (USDT)، Rapid Bitcoin (wBTC) و Rapid Ether (wETH) در هنگام راه اندازی بسته به منطقه محل اقامت پشتیبانی خواهند شد. از کاربر .. مستقر در ایالات متحده نمی تواند wETH یا wBTC را خریداری کند.

از آنجایی که صرافی‌های متمرکز در بحبوحه ادعاهایی مبنی بر اینکه غول پیشین ارزهای دیجیتال FTX وجوه مشتری را تصاحب کرده است، با نظارت بیشتر مواجه می‌شوند، UniSwap می‌گوید حضانت خصوصی امن‌ترین گزینه برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. با این حال، یک مانع اصلی برای پذیرش DeFi، تجربه کاربری است که کاربران را مجبور می‌کند تا علی رغم خطرات، دارایی‌های خود را برای راحتی بیشتر در صرافی‌های متمرکز ذخیره کنند.

این پلتفرم می گوید که حضانت شخصی را در دسترس تر می کند:

ما می‌خواستیم مطمئن شویم که همه کاربران و کاربرانی که تازه وارد DiFi شده‌اند، راهی مطمئن برای خرید ارزهای دیجیتال دارند.»

وقتی کیف پول خود را به برنامه وب UniSwap متصل می کنید، اکنون می توانید با استفاده از پول فیات ارز دیجیتال بخرید. این گام مهمی برای دسترسی بیشتر به DeFi و حضانت شخصی برای همه کاربران است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.