منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Trikamaz نشت API را به کاربران خود تأیید کرده است

Trikamaz نشت API را به کاربران خود تأیید کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Trikamaz نشت API را به کاربران خود تأیید کرده است

Trikamaz نشت API را به کاربران خود تأیید کرده است

قربانیان نشت API 3Commas خواستار بازپرداخت و عذرخواهی از این پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال هستند که در چند ماه گذشته سعی در کلاهبرداری از کاربران خود داشته است. طی چند ماه گذشته، ما شاهد رفت و آمد بین پلتفرم Trikamaz و قربانیان احتمالی تراکنش‌های غیرمجاز از حساب‌هایشان بوده‌ایم. پلتفرم معاملاتی و مدیر عامل آن، یوری سوروکین، هر گونه هک یا نقض را قویا تکذیب کردند و احتمال خرابکاری خودی را نپذیرفتند. در عوض، اعتقاد بر این است که APIهای افشا شده مشتریان نتیجه گرفتار شدن در کلاهبرداری های فیشینگ خارج از سایت است.

با این حال، در 28 دسامبر، Sorokin در نهایت تایید کرد که نشت API از طرف شرکت است، و تایید کرد که پایگاه داده ای از کلیدهای API با یک هکر به اشتراک گذاشته شده است:

ما پیام هکر را دیده ایم و می توانیم صحت اطلاعات موجود در فایل ها را تایید کنیم. به عنوان یک اقدام فوری، ما از Binance، KoCoin و سایر صرافی‌های پشتیبانی شده درخواست کرده‌ایم تا همه کلیدهای مرتبط با پلتفرم Trikamaz را باطل کنند.

سوروکین افزود:

ما تمام تلاش خود را برای بررسی خرابکاری داخلی انجام دادیم، زیرا این همیشه یک سناریوی ممکن است و در لیست نظارت ما قرار داشت، اما هیچ مدرکی دال بر خرابکاری داخلی یافت نشد.»

با توجه به اینکه در 11 دسامبر، تری کاماز گزارش‌های مشتریان از نشت داده‌ها را به‌عنوان شایعات نادرستی که توسط بازیگران مخرب با استفاده از شواهد جعلی به اشتراک گذاشته می‌شد، از این اعتراف شگفت‌انگیز شگفت‌زده شد.

فقط یک یادآوری: در 2 ماه گذشته قربانیان هک را مقصر می دانید. یکی از کاربران توییتر به نام Pledditor نوشت: «شما قربانیان را «بازیگران بد» نامیدید و ادعا می‌کنید که مدارک را جعل کرده‌اند، زمانی که معلوم شد تری کاماز بازیگر بدی است که دروغ می‌گوید و شواهد را جعل می‌کند.

معامله‌گر محبوب ارزهای دیجیتال CoinMamba در توییتی نوشت:

شما به دروغ گفتن ادامه دادید و به جای اینکه مسئولیت را بپذیریم و جلوی سوء استفاده بیشتر را بگیریم، تقصیر ما بود. اکنون می خواهید به کاربران بازپرداخت کنید؟

پس از هفته ها پست در مورد نشت API، کارمند بلاک چین Zach XBT گفت:

به شما احمق ها تبریک می گویم، چه آشفتگی در فضای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده اید.

Trikamaz بالاخره نشت API را تایید کرد. هفته‌ها است که مصرف‌کنندگان را مقصر می‌دانند و هیچ مسئولیتی بر عهده نمی‌گیرند.

مطمئن شوید که دیگر هرگز به دلقک های ناتوانی مانند تری کاماز اعتماد نکنید.

28 دسامبر 2022

نظرات در پاسخ به توییت تری کاماز مبنی بر تایید افشای اطلاعات به همان اندازه تهاجمی بود و turgut_oztunc نوشت:

تو واقعا ناز هستی اگر در اسرع وقت پول ما را پس ندهید، شما را در دادگاه خواهیم دید.

کل این شرکت باید پاسخگو باشد و فورا تعطیل شود

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.