منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • “Shadow Fork” شبکه اتریوم با موفقیت اجرا شد

“Shadow Fork” شبکه اتریوم با موفقیت اجرا شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
"Shadow Fork" شبکه اتریوم با موفقیت اجرا شد

توسعه دهندگان بلاک چین اتریوم روز دوشنبه ۲۳ ژانویه با موفقیت شبکه را سایه انداختند تا آزمایش های فنی لازم را قبل از به روز رسانی شانگهای در ماه مارس انجام دهند.

به گزارش والکس و به نقل از فورکست، استقرار این فورک در این شبکه با موفقیت انجام شده است. به گفته Marius Van Der Wijden، توسعه‌دهنده بنیاد اتریوم، تنها چند باگ جزئی توسط کاربرانی که از سرویس گیرنده Geth استفاده می‌کنند گزارش شده است که رفع شده است.

Shadow Fork نسخه ای از بلاک چین اتریوم است که برای انجام آزمایشات قبل از راه اندازی شبکه آزمایشی استفاده می شود. شبکه تست عمومی در شانگهای در روزهای آینده فعال خواهد شد. پس از اجرای موفقیت آمیز فورک در شبکه آزمایشی، فورک اصلی در شبکه اصلی انجام می شود.

ارتقا شانگهای اولین هارد فورک بلاک چین اتریوم از زمان رویداد “ادغام” در سپتامبر گذشته است. در هارد فورک Marj، مکانیسم اجماع اتریوم از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) تغییر یافت.

پس از این ارتقا، 16 میلیون اتر قفل شده در قرارداد هوشمند staking قادر به بازگشایی خواهد بود و دارندگان آن می توانند آنها را به شبکه سطح 1 منتقل کنند.در تحلیل Ethereum توسط کارشناسان، برخی از این به روز رسانی با دیدگاه منفی یاد می کنند. ، زیرا آنها معتقدند که این امر می تواند منجر به افزایش فشار برای فروش این ارز دیجیتال شود.

نظر مخالف این دیدگاه اشاره می کند که 16 میلیون اتر ذکر شده تنها 13.2 درصد از کل عرضه اتریوم را نشان می دهد و میزان کوین های موجود در سایر شبکه های Proof of Stake بسیار بیشتر از این رقم است. از این رو فرصت زیادی برای افزایش فروش وجود ندارد. آنها همچنین به وجود راه حل های شرط بندی مایع اشاره می کنند که مدتی است در دسترس کاربران وب قرار گرفته است. با افزایش نقدینگی توکن های قفل شده، این راه حل ها به آنها جان تازه ای می بخشد و خطر قفل شدن را کاهش می دهد.