منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SEC به شرکت های صرافی در مورد فعالیت های مرتبط با رمزارز هشدار می دهد

SEC به شرکت های صرافی در مورد فعالیت های مرتبط با رمزارز هشدار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
SEC به شرکت های صرافی در مورد فعالیت های مرتبط با رمزارز هشدار می دهد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به شرکت‌های سرمایه‌گذاری توصیه کرده است به دلیل عواقب سقوط FTX، میزان فعالیت خود را در بازار ارزهای دیجیتال افشا کنند. در اطلاعیه ای که روز پنجشنبه منتشر شد، SEC اعلام کرد که شرکت ها باید افشای اطلاعات خود را در مورد موقعیت خود با توجه به رویدادهای ریسک اخیر در بازار ارزهای دیجیتال ارزیابی کنند. SEC گفت:

ورشکستگی‌های اخیر و مشکلات مالی در میان فعالان بازار دارایی‌های دیجیتال باعث اختلال گسترده در این بازارها شده است.

در ادامه بیانیه آمده است:

ممکن است از شرکت‌ها خواسته شود که اطلاعاتی را تحت قوانین اوراق بهادار فدرال در مورد تأثیر مستقیم یا غیرمستقیم این رویدادها و رویدادهای مرتبط بر تجارت خود افشا کنند.

ماه گذشته، صرافی کریپتو FTX برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد، که انفجار ناگهانی آن باعث ایجاد سرایت در سراسر صنعت کریپتو شد. یک پرونده ورشکستگی در اواخر نوامبر نشان داد که FTX و شرکت های وابسته به آن حدود 3.1 میلیارد دلار به 50 طلبکار بزرگ خود بدهکار هستند، و پرونده دیگری در آن ماه نشان داد که FTX بیش از 100000 طلبکار دارد که این تعداد می تواند از یک میلیون نیز فراتر رود.
در اولین جلسه ورشکستگی FTX در ماه گذشته، یک وکیل این شرکت گفت که این شرکت به عنوان “سلطنت شخصی” سام بنکمن-فرید اداره می شود و “مقدار قابل توجهی از دارایی ها” به سرقت رفته یا ناپدید شده است.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.