SEC با صرافی کریپتوکارنسی کراکن تماس گرفته است

SEC با صرافی کریپتوکارنسی کراکن تماس گرفته است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال تحقیق در مورد Kraken، یک صرافی بزرگ رمزنگاری ایالات متحده، به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران آمریکایی است. بلومبرگ روز چهارشنبه به نقل از افراد مطلع گزارش داد که تحقیقات به مرحله پیشرفته ای رسیده است و احتمال دارد کراکن در روزهای آینده با SEC توافق کند.

Kraken برای ارائه اوراق بهادار در حال بررسی است

بر اساس این گزارش، تنظیم کننده در حال بررسی است که آیا صرافی کریپتو کراکن قوانین اوراق بهادار را در ارائه خود به مشتریان آمریکایی نقض کرده است یا خیر. این پرونده علنی نشده است، بنابراین سرنخ ها و پیشنهادات در حال بررسی مشخص نیست. تحقیقات در مرحله پیشرفته است و احتمال دارد ظرف چند روز به نتیجه برسد.

این اقدامات می تواند سایر شرکت های رمزنگاری را وادار کند که برای ثبت نام در SEC، همانطور که آژانس همیشه توصیه کرده است، درخواست دهند. در ماه دسامبر، گری جنسلر، رئیس SEC، در صحبت با بلومبرگ، از شرکت‌های رمزنگاری خواست تا در رگولاتور اوراق بهادار ثبت نام کنند. اعتقاد راسخ جنسلر این است که تقریباً تمام دارایی های رمزنگاری به جز بیت کوین اوراق بهادار هستند. او بار دیگر تاکید کرد که اکثر صرافی‌های رمزنگاری اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می‌کنند و در نتیجه قوانین فدرال را نقض می‌کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.