منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Polygon پلتفرم موسیقی web3 را راه اندازی کرد

Polygon پلتفرم موسیقی web3 را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Polygon پلتفرم موسیقی web3 را راه اندازی کرد

راه اندازی پلتفرم موسیقی مبتنی بر وب 3 توسط پالیگان

توسعه دهنده تجارت الکترونیک و پلتفرم تعاملی LGND از همکاری چند ساله با توسعه دهنده شبکه بلاک چین Polygon و Warner Music Group برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی مبتنی بر وب 3 به نام LGND Music خبر داده است.

LGND Music، که قرار است در ژانویه 2023 راه اندازی شود، به عنوان یک پلتفرم موسیقی و مجموعه طراحی شده است که از “مجموعه های دیجیتالی از هر بلاک چین در یک پخش کننده اختصاصی” پشتیبانی می کند، بنابراین به کاربران امکان می دهد مجموعه های دیجیتال خود را برای توزیع ارائه دهند.

این مشارکت هنرمندان منتخب گروه موسیقی وارنر را قادر می‌سازد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در پلتفرم‌های اپلیکیشن و دسکتاپ راه‌اندازی کنند. سازندگان همچنین می توانند از طریق محتوای ویژه و تجربیات انتخاب شده با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند. این پلتفرم بر روی شبکه Polygon ساخته می شود و کارمزد تراکنش های کمتر و تراکنش های سریع تری را ارائه می دهد.

هدف LGND Music ارائه ویژگی‌های متنوعی است که به گردآورندگان موسیقی اجازه می‌دهد در یک اکوسیستم غیرمتمرکز بر اساس مالکیت کامل دارایی‌های دیجیتال مشارکت کنند. به گفته این شرکت، کاربران این پلتفرم می توانند توکن های موسیقی را نیز خریداری کرده و به طور کامل مالک آن شوند و با ساخت مجموعه به راحتی کار با مجموعه های دیجیتال را آغاز کنند.اگر با دیجیتال آشنا نباشید کار آسانی خواهد بود.

پتانسیل ادغام موسیقی با فناوری Web3 امیدوارکننده به نظر می‌رسد و نوازندگان مدتی است که از قدرت توکن‌های غیرموسیقی استفاده می‌کنند تا مخاطبان خود را به جوامع وفادار تبدیل کنند.

پلتفرم های موسیقی Web3 به طور بالقوه می توانند صنعت موسیقی را متحول کنند و فرصت های جدیدی را برای سازندگان و هنرمندان ایجاد کنند تا محتوای خود را نوآوری کرده و کسب درآمد کنند. گلدمن ساکس پیش بینی می کند که صنعت موسیقی جهانی تا سال 2030 می تواند 131 میلیارد دلار ارزش داشته باشد و بخش قابل توجهی از آن می تواند در محیط های Web3 ادغام شود.

آخرین همکاری گروه موسیقی وارنر برای ایجاد LGND Music ماه‌ها پس از اعلام همکاری با OpenC انجام می‌شود تا به هنرمندان موسیقی منتخب اجازه دهد تا پایه‌های طرفداران خود را در بازار NFT ایجاد کنند و رشد دهند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.