منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Polygon از نظر تعداد کاربران فعال روزانه از اتریوم پیشی گرفته است

Polygon از نظر تعداد کاربران فعال روزانه از اتریوم پیشی گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Polygon از نظر تعداد کاربران فعال روزانه از اتریوم پیشی گرفته است

بازارهای کریپتو امروز در قرمز هستند، اما قیمت توکن بومی Paligan MATIC در حال افزایش است و در حال حاضر از Solana برای رتبه دهم از نظر ارزش بازار پیشی گرفته است.

Polygon در حال حاضر دهمین دارایی برتر ارزهای دیجیتال با ارزش بازار حدود 9.5 میلیارد دلار است. شبکه مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم امسال قوی تر شده است.

چند ضلعی

نمودار تعداد کاربران فعال روزانه

طبق گفته Token Terminal، کاربران فعال روزانه Polygon از کاربران اتریوم پیشی گرفته اند. طبق نمودار، BNB Chain با تقریبا 800000 نفر، برترین بلاک چین از نظر کاربران فعال روزانه است.

با این حال، Polygon اکنون با 340000 در جایگاه دوم قرار دارد که تنها توسط اتریوم تحت الشعاع قرار گرفته است. اسکن پالیگان افزایش آدرس‌های فعال روزانه را تایید می‌کند که نزدیک به 400000 گزارش شده است، همچنین این شاخص در دو هفته گذشته 21 درصد افزایش یافته است. EtraScan همچنین تأیید می کند که 341000 آدرس اتریوم فعال در 26 ژانویه وجود داشته است.

افزایش فعالیت چنین پلیگان

مقدار Total Value Locked (TVL) در Paligan DiFi نیز از ابتدای سال افزایش یافته است. به گفته دیفای لاما، TVL این شبکه در حال حاضر 1.28 میلیارد دلار است. این نشان دهنده افزایش تقریباً 20 درصدی از اول ژانویه است.

پلتفرم پیشرو در Paligan سهم بازار حدود 25٪ دارد. علاوه بر این، Polygon چهارمین اکوسیستم بزرگ DeFi پس از اتریوم، بایننس و ترون است. طبق Polygon Scan، این شبکه در حال حاضر روزانه حدود 3 میلیون تراکنش را پردازش می کند. در مقایسه، اتریوم حدود یک سوم آن یعنی 1 میلیون است. شبکه بیت کوین نیز روزانه حدود 300000 تراکنش را پردازش می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.