منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OpenC حق امتیاز سازنده را به مجموعه ها اعمال می کند

OpenC حق امتیاز سازنده را به مجموعه ها اعمال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
OpenC حق امتیاز سازنده را به مجموعه ها اعمال می کند

OpenC Marketplace اعلام کرده است که در آینده برای همه مجموعه ها جوایزی در نظر خواهد گرفت

در ۷ نوامبر، OpenC اعلام کرد که در حال انتشار یک ابزار زنجیره‌ای است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برای مجموعه‌های جدید روی پلتفرم جوایز اعمال کنند، اما از ارائه آن به مجموعه‌های موجود خودداری کرد.

در آن زمان، بازار گفت که گزینه‌هایی از اجرای هزینه‌های خارج از زنجیره برای «برخی زیرمجموعه‌ها» تا «اجازه دادن هزینه‌های اختیاری برای توسعه‌دهندگان» تا «همکاری با سایر گزینه‌های اجرای زنجیره‌ای برای توسعه‌دهندگان» را در نظر خواهد گرفت.

این اعلامیه با مقاومت قابل توجهی از سوی جامعه روبرو شد، که از OpenC خواست موضع خود را روشن کند و خاطرنشان کرد که این اطلاعیه ها نامشخص است، در حالی که دیگران به پیشنهاد برای “هزینه توسعه دهنده اختیاری” اعتراض کردند.

برخی از سازندگان NFT، مانند بابی کیم، یکی از بنیانگذاران و صدها خالق دیگر، گفتند که تصمیم گرفتند انتشار مجموعه NFT آینده خود را در OpenC لغو کنند، و خاطرنشان کردند که “منتظرند ببینند OpenC برای پذیرش مجموعه های موجود موضعی در مورد پاداش های سازندگان می گیرد یا خیر. و آنها را حفظ کنیم یا نه.”

در 8 نوامبر، بنیانگذاران Ip، از جمله ویلی آرونو، گرگ سولانو و کرم آتالای، در یک پست وبلاگی به این بحث پیوستند و گفتند که حرکت از OpenC “عالی نیست” و نشان می دهد که قصد دارد “Na” را منتقل کند. مجموعه‌های قدیمی از پلتفرم شما با بقیه گله و پدیدآورندگان حق چاپ.»

به نظر می رسد OpenC این انتقاد را شنیده است و به عنوان بخشی از پست توییتر در 9 نوامبر تأیید می کند که “به اعمال هزینه های توسعه دهنده برای همه مجموعه های موجود ادامه خواهد داد.”

OpenC گفت که «از شور و شوقی که در این هفته از سازندگان و کلکسیونرها دیده‌ایم شگفت‌زده شده است. ما بازخورد شما را جویا شدیم و آن را با صدای بلند و واضح شنیدیم.»

با توجه به بازار، آنها “در هفته های آینده شروع به باز کردن اطلاعات هزینه سازنده ما برای استفاده همه خواهند کرد.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.