منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nomed Bridge پس از هک 190 میلیون دلاری تمدید شد

Nomed Bridge پس از هک 190 میلیون دلاری تمدید شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nomed Bridge پس از هک 190 میلیون دلاری تمدید شد

Nomed Bridge پس از هک 190 میلیون دلاری تمدید شد

پروتکل Nomad bridge در حال راه اندازی مجدد است و بخشی از بدهی ناشی از هک 190 میلیون دلاری خود را پرداخت می کند. در پستی در Medium، این تیم خاطرنشان کرد: «از زمان هک Nomad Bridge، تیم سخت تلاش کرده است تا بودجه و به‌روزرسانی‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی مجدد ایمن پل Nomad را بازیابی کند.»

Nomad از کاربران آسیب دیده خواسته است تا از طریق CoinList، یک پلتفرم صرافی متمرکز، و Launchpad احراز هویت کنند تا برخی از وجوه آنها در اسرع وقت جبران شود. تیم Nomad گفت که فرآیند KYC برای اطمینان از مطابقت پرداخت‌ها ضروری است.

پس از تکمیل، کاربران یک توکن غیر قابل تعویض ویژه (NFT) دریافت خواهند کرد که به آنها امکان دسترسی به سهم نسبتی از وجوه بازیابی شده در بلاک چین اتریوم را می دهد. این NFT ها غیرقابل انتقال خواهند بود و به آنها امکان می دهد هر گونه وجوه اضافی بازیابی شده در آینده را دریافت کنند.

در اول آگوست، حدود 300 کاربر ارز دیجیتال از Nomed Chain Bridge، ابزاری که به کاربران اجازه می‌دهد توکن‌ها را بین بلاک‌چین‌های اتریوم، مون‌بیم، اوموس و آوالانچ جابه‌جا کنند، وجوه دریافت کردند. این حادثه پس از آن رخ داد که یک به‌روزرسانی نرم‌افزار معیوب توسط توسعه‌دهندگان Nomad به هر کسی اجازه برداشت پول از آن را داد.

مجموع وجوه دزدیده شده در این حادثه بالغ بر 190 میلیون دلار بوده که آن را به یکی از بزرگترین هک های ارزهای دیجیتال در سال 2022 تبدیل کرده است. از این مقدار، هکرهای سفید پوست بیش از 22 میلیون دلار را برای خود نگه داشته و مابقی را پس داده اند. این تیم امیدوار است که پل Nomed را دوباره باز کند تا این وجوه بازیافتی پس از ماه‌ها توقف بازگردانده شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)