منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT های سولانا به اتریوم و Polygon منتقل شدند

NFT های سولانا به اتریوم و Polygon منتقل شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
NFT های سولانا به اتریوم و Polygon منتقل شدند

انتقال بهترین NFT های سولانا به اتریوم و Polygon

سازندگان دو استخر برتر NFT در شبکه Solana در توییتر اعلام کردند که استخرهای DeGods و y00ts NFT را در اوایل سال 2023 به شبکه‌های اتریوم و Polygon منتقل می‌کنند. این دو مجموعه در اکتبر 2021 توسط خالق NFT روهون وورا ایجاد شدند. با نام مستعار “Frank DeGods” در شبکه Solana. آنها دو پروژه مهم NFT در بلاک چین سولانا از نظر قیمت هستند.

مجموعه DeGods به منظور رقابت با بهترین NFT های بازار، مانند Bored Ape Yacht Club، CryptoPunks، به اتریوم مهاجرت خواهد کرد. حداقل قیمت 460.00 Solana (حدود 5221 دلار) است که در صدر کل بازار NFT شبکه Solana قرار دارد. در همین حال، y00ts در حال آماده شدن برای انتقال به شبکه لایه 2 Polygon با طبقه 140 سولانا (حدود 1600 دلار) است. این انتقال هزینه های تراکنش را کاهش می دهد و سرعت آن را افزایش می دهد.

در توییتر، Vora اعلام کرد که اتریوم و Polygon به‌صورت جداگانه به‌عنوان خانه‌های جدید برای مجموعه‌ها خدمت می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا به پایگاه کاربران NFT گسترده‌تری دست یابند. وی افزود: انتقال این NFT ها با استفاده از پل زنجیره ای انجام می شود. با این حال، تیم هنوز جزئیات فنی در مورد مهاجرت و نحوه عملکرد پل ارائه نکرده است. این جزئیات بعداً فاش خواهد شد.

جزئیات پل پس از تکمیل و آزمایش آن منتشر خواهد شد. این کار تا به حال در چنین مقیاسی انجام نشده بود. تیم DeGods خاطرنشان کرد که ایمنی و انجام درست کار برای آنها بسیار مهم است و عجله نخواهند کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.