منو سایت

NFT منچستریونایتد به سرقت ادبی متهم شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
NFT منچستریونایتد به سرقت ادبی متهم شد

منچستریونایتد متهم به کپی برداری از هنرمند NFT برای مجموعه خود شد

در 28 دسامبر، لوکریس هنرمند NFT از طریق توییتر اعلام کرد که در حال مذاکره با آرتور برایتمن، بنیانگذار تزوس است تا توضیحی از تیم فوتبال منچستریونایتد دریافت کند که چرا مجموعه جدید NFT منچستریونایتد از طرح ها و سبک هایی شبیه به آنچه که استفاده می کند، دارد. دارم میگیرم مجموعه Lucrece بسیار قدیمی تر از مجموعه NFT منچستر یونایتد است و قیمت های بالاتری دارد و تقریباً به 21 ETH (24,919 دلار) در هر NFT می رسد. در مقابل، هر یک از NFT های Red Devils حدود 40 دلار فروخته شد و بلافاصله پس از انتشار به فروش رسید. تعداد کل موجودی این مجموعه 7777 قلم کالا می باشد. لوکریس امیدوار است با شیاطین سرخ به توافق برسد. این یک برد-برد برای هر دو طرف خواهد بود، زیرا آثار هنری آنها به قدری غیرعادی شبیه است که برخی از کاربران در جامعه تعجب کردند که آیا این هنرمند روی ایجاد پروژه منچستریونایتد کار کرده است یا خیر.

نمی توانم بگویم منچستریونایتد از کار من الهام گرفته است، اما نمی توانم بگویم که آنها از کار من الهام گرفته اند.

لوکریس 23 دسامبر 2022

در حالی که این هنرمند مراقب بود مستقیماً منچستریونایتد را به سرقت ادبی آثارش متهم نکند، او تصویری را در توییتر نشان داد که این دو اثر هنری را مقایسه می‌کرد تا خوانندگان بتوانند نتیجه‌گیری کنند.

آیا منچستریونایتد از آثار هنری NFTLucris کپی کرد؟ یکی از کاربران توییتر به نام ClownVamp مجموعه‌ای از توییت‌ها را در مقایسه هر دو NFT منتشر کرد و اشاره کرد که Lucrece یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های NFT Tezos است.

شرایط و ضوابط سری NFT منچستریونایتد بیان می کند که NFT ها توسط TRILITECH PLATFORM OÜ، یکی از شرکت های تابعه بنیاد تزوس ایجاد شده اند. بنابراین، آنها توسط بنیاد تزوس مجاز به تکثیر و فروش این مجموعه دیجیتال هستند. مجموعه شیاطین که توسط منچستریونایتد راه اندازی شد، دومین مجموعه دیجیتالی این تیم است. هر توکن دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصربه‌فرد است و به صاحبش اجازه می‌دهد تا ایردراپ‌های انحصاری، AMAهای ویژه، مسابقات خصوصی و غیره داشته باشد. این گام بعدی در همکاری گسترده تر بین منچستریونایتد و تزوس خواهد بود.

لوکریس از منچستریونایتد پاسخ می خواهد

امروز لوکریس از طریق شبکه های اجتماعی اعلام کرد که به لطف حمایت جامعه و تزوس، پاسخی از منچستریونایتد برای دستیابی به توافق دریافت کرده است و اعلام کرده است که باشگاه به دلیل تعطیلات با او تماس نگرفته است.

به روز رسانی: نامه نگاری من و تیم منچستریونایتد آغاز شده است. من فقط یک گفتگوی سازنده با آنها داشتم. به روز رسانی نهایی احتمالا کمی طول می کشد زیرا همه هنوز در تعطیلات هستند.

در مواقع مشکل، می دانید دوستانتان چه کسانی هستند. با تشکر از شما، جامعه تسئوس

لوکریس – 28 دسامبر 2022

بسیاری از فالوورهای او ابراز خوشحالی کردند و برخورد مهربانانه این هنرمند را تحسین کردند که این روش معمول در توییتر نیست. لوکریس به عنوان بخشی از خواسته های خود از کریستیانو رونالدو خواست که شام ​​بخورد. البته این یک شوخی بود، اما این هنرمند بعدها نوشت که توسط او مطرح نشده است. سوال چگونه خواهد بود؟ آیا او غرامت نقدی دریافت می کند یا شام رویایی خود را با کریستیانو رونالدو معروف خواهد خورد؟

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.