منو سایت

Monro و ZCash در دبی ممنوع شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Monro و ZCash در دبی ممنوع شدند

مونرو و زد کش را در دبی ممنوع کنید

سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) کلیه فعالیت های مرتبط با سکه های حریم خصوصی مانند Monero (XMR) و ZeeCash (ZEC) را ممنوع کرده است. رگولاتور همچنین قوانین خاصی را بر بخش ارزهای دیجیتال محلی اعمال کرد تا شهر را به یک “مرکز بین المللی برای دارایی های مجازی” تبدیل کند.

سیاست جدید دبی

طبق سندی که اخیراً منتشر شده است، همه تراکنش‌ها و فعالیت‌ها با دارایی‌های دیجیتال مرتبط با حریم خصوصی مانند Monero (XMR) و ZeeCash (ZEC) اکنون در قلب مالی امارات متحده عربی، دبی، ممنوع شده‌اند. این رگولاتور محلی همچنین الزامات مجوزی را تعیین می کند که شرکت های رمزنگاری باید قبل از فعالیت در منطقه به دست آورند. اساسی ترین اصول شامل تعهدات ضد پولشویی، پروتکل های بازاریابی، جلوگیری از تجارت داخلی و نظارت بر استفاده از طبقه دارایی در فعالیت های مجرمانه است. آنجلا آنگ، مشاور ارشد سیاست در شرکت اطلاعاتی بلاک چین TRM Labs، گفت:

هرگونه سردرگمی در جریان‌های مالی چالشی را برای شناسایی فعالیت‌های غیرقانونی ایجاد می‌کند، بنابراین جای تعجب نیست که تنظیم‌کننده‌ها به شدت به این نوع کلاس‌ها و مکانیسم‌های دارایی پاسخ می‌دهند.

قانون به روز شده با هدف تضمین حداکثر امنیت برای کاربران محلی و ایجاد دبی به عنوان یک مرکز جهانی برای فناوری بلاک چین است. پیش از این، رگولاتور مجوزهای موقتی را به صرافی Binance و صرافی Crypto.com برای ارائه خدمات در منطقه اعطا کرد، در حالی که صرافی FTX مجاز به راه‌اندازی یک دفتر مرکزی منطقه‌ای بود. بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات، هواپیمایی امارات، قصد دارد بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت بپذیرد و از فناوری بلاک چین برای ردیابی سوابق هواپیماها استفاده کند. نمونه دیگری از موضع دبی طرفدار رمزارزها، هتل پنج ستاره لوکس Palazzo Versace Dubai است. این هتل به مشتریان این امکان را داده است که هزینه اقامت، خدمات اسپا و غذاخوری را با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند و مونرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. دارایی های پشتیبانی شده بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.