منو سایت

Metamask: ما اطلاعات کاربر را نمی فروشیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Metamask: ما اطلاعات کاربر را نمی فروشیم

Metamask Wallet: اطلاعات کاربر فروخته نمی شود

شرکت نرم‌افزار اتریوم ConsenSys، ارائه‌دهنده کیف پول Metamask، بار دیگر به جنجال‌های ایجاد شده در به‌روزرسانی اخیر سرویس پاسخ داده است.

ماه گذشته، Consensus شرایط خدمات خود را برای جمع آوری داده های کاربر مانند نام، آدرس IP، تاریخ تولد، نام کاربری، اطلاعات تماس و جنسیت به روز کرد. این شرکت بعداً با به‌روزرسانی این شرکت نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی را برطرف کرد و گفت که کاربران می‌توانند از Infura به عنوان ارائه‌دهنده خدمات پیش‌فرض خود استفاده نکنند.

در یک پست وبلاگ جدید، Consensys اعلام کرد که هیچ اطلاعات کاربری را نمی فروشد و فقط برای اطمینان از انتشار موفقیت آمیز تراکنش ها و سایر عملکردها مانند محافظت در برابر حملات DDoS، آنها را جمع آوری می کند.

این شرکت نرم‌افزاری همچنین می‌گوید که قصد دارد داده‌های جمع‌آوری‌شده را تنها به مدت هفت روز نگه دارد. ما در حال کار بر روی کاهش نگهداری داده ها به 7 روز هستیم و این قوانین حفظ را در به روز رسانی های آینده به خط مشی رازداری خود اضافه خواهیم کرد. ما هیچ داده‌ای را که جمع‌آوری می‌کنیم نمی‌فروشیم و هرگز نمی‌فروشیم. ما از داده ها دقیقاً مطابق با محدودیت های استفاده توصیف شده در خط مشی رازداری خود استفاده می کنیم.

اجماع مجدداً تأکید کرد که کاربران Metamask می‌توانند از گره‌های Infura انصراف دهند، اما می‌گوید که استفاده از فراخوانی روش از راه دور جایگزین (RPC) ممکن است همیشه بهترین امنیت یا حریم خصوصی را برای کاربران فراهم نکند.

ما همچنین در حال انجام برخی به‌روزرسانی‌ها برای Metamask هستیم تا تعهد خود را نسبت به انتخاب کاربر تقویت کنیم. در حالی که Infura هنگام نصب کیف پول Metamask به طور پیش فرض انتخاب می شود، گاهی اوقات کاربر می خواهد RPC شخص ثالث دیگری را مشخص کند یا تراکنش های خود را میزبانی کند.

اما از منظر حریم خصوصی، ما هشدار می دهیم که این گزینه ها ممکن است در واقع حریم خصوصی بیشتری را به کاربران ندهند. ارائه دهندگان RPC جایگزین سیاست های حفظ حریم خصوصی و شیوه های داده متفاوتی دارند و میزبانی خودکار گره می تواند اتصال حساب های اتریوم شما را به آدرس IP شما آسان کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.