منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MasterCard پلتفرم موسیقی را با همکاری Polygon راه اندازی کرد

MasterCard پلتفرم موسیقی را با همکاری Polygon راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
MasterCard پلتفرم موسیقی را با همکاری Polygon راه اندازی کرد

MasterCard با Polygan شریک می شود تا پلتفرم موسیقی مبتنی بر وب 3 را راه اندازی کند

غول پرداخت جهانی Mastercard پس از اعلام یک برنامه شتاب دهنده مبتنی بر Polygon برای کمک به نوازندگان در ایجاد حرفه خود از طریق فناوری وب 3، بار دیگر به فناوری بلاک چین متکی است. این شرکت برنامه Mastercard Artist Accelerator را در یک پست وبلاگی در 7 ژانویه اعلام کرد و گفت که شروع به کار در بهار امسال، پنج نوازنده جدید از سراسر جهان را با مربیانی که به آنها کمک می‌کنند برند خود را در فضای موسیقی Start a web 3 بسازند، مرتبط خواهد کرد.

هنرمندان به رویدادهای ویژه، انتشارات موسیقی و موارد دیگر دسترسی انحصاری خواهند داشت. اولین برنامه درسی در نوع خود به هنرمندان می آموزد که چگونه برند خود را از طریق تجربیات Web 3 مانند استخراج NFTها، ارائه خود در دنیای مجازی و ایجاد یک جامعه پویا بسازند. Mastercard همچنین یک بسته NFT به نام “Mastercard Music Pass” را برای افرادی که برای این برنامه انتخاب نشده اند منتشر می کند. هدف همکاری با برندها برای ارائه بسته‌های آموزشی منحصر به فرد و منابع به صاحبان آن است تا به نوازندگان جدید کمک کند تا از وب 3 در صنعت موسیقی استفاده کنند.

رایان وات، مدیرعامل استودیو پالیگان در نظراتی به عنوان بخشی از اعلامیه، خاطرنشان کرد که وب 3 این پتانسیل را دارد که به هنرمندان کمک کند تا پایگاه هواداران خود را گسترش دهند، درآمد کسب کنند و رسانه های جدیدی برای بیان و بیان خود ایجاد کنند. با شرایط خاص خود ارتباط برقرار کنید. به نظر می رسد Paligan آماده تبدیل شدن به مرکزی برای پروژه های Web 3 مرتبط با موسیقی است. در 6 دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که گروه موسیقی وارنر غول سرگرمی جهانی با استودیو Polygon و توسعه دهنده تجارت الکترونیک و پلتفرم تعاملی LGN.io برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی وب 3 به نام LGND Music شریک شد.

این پلتفرم قرار است اواخر این ماه راه اندازی شود و به کاربران امکان می دهد موسیقی را پخش کنند و NFT های مرتبط با موسیقی را جمع آوری و معما کنند. مسترکارت به طور فعال مشارکت خود را در بخش بلاک چین و کریپتو افزایش داده است. در ژانویه 2022، مسترکارت شریک تجاری کوین بیس شد تا امکان استفاده از کارت های مسترکارت برای خرید NFT در بازار کوین بیس را فراهم کند.

در اواسط اکتبر 2022، مسترکارت با Paxos همکاری کرد تا به بانک ها اجازه دهد تراکنش های ارز دیجیتال و خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهند. در همان ماه، مسترکارت یک ابزار محافظت از تقلب رمزنگاری را راه‌اندازی کرد که به بانک‌ها اجازه می‌دهد کلاهبرداری را در پلتفرم‌های مبادلات رمزنگاری در شبکه خود شناسایی و از آن جلوگیری کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)