منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MasterCard برنامه جدیدی را با همکاری Polygan راه اندازی کرد

MasterCard برنامه جدیدی را با همکاری Polygan راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
MasterCard برنامه جدیدی را با همکاری Polygan راه اندازی کرد

روز جمعه در نمایشگاه Consumer Electronics در لاس وگاس، مسترکارت اعلام کرد که از بلاک چین Polygon برای راه اندازی Mastercard Artist Accelerator خود استفاده خواهد کرد.

این برنامه برای کمک به هنرمندان موسیقی طراحی شده است که یاد بگیرند چگونه برندهای خود را با ضرب NFTها، ایجاد حضور آنلاین و ایجاد یک جامعه رشد دهند. در حالی که مسترکارت هنوز اعلام نکرده است که چه کسی در این برنامه شرکت خواهد کرد، این شرکت گفت که شتاب دهنده اواخر امسال با اجرای زنده هنرمندان به پایان خواهد رسید. Mastercard می گوید هدف ایجاد فضایی برای تولید موسیقی، همکاری و مالکیت با استفاده از شتاب دهنده برای ارتباط هنرمندان در سراسر جهان با مربیان Web3 است. مسترکارت در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

از بهار 2023، Mastercard Artist Accelerator از پنج هنرمند نوظهور مانند نوازندگان، دی جی ها، تهیه کنندگان و غیره مراقبت خواهد کرد. با ابزارها، مهارت ها و دسترسی به ایجاد مسیرهای موسیقی خود در اقتصاد دیجیتال.”

طبق گفته مسترکارت، این شتاب دهنده شامل نسخه محدود NFT به نام MasterCard Music Pass خواهد بود که به گفته شرکت به دارندگان امکان دسترسی به آیتم های آموزش موسیقی انحصاری، منابع منحصر به فرد و سایر تجربیات فیزیکی و دیجیتالی را می دهد.

NFT ها توکن های مبتنی بر بلاک چین هستند که به محتوای دیجیتالی و فیزیکی مرتبط هستند و اثبات مالکیت، اصالت یا عضویت در گروه را ارائه می دهند. NFT همچنین یک پروژه جانبی سودآور برای نوازندگان در گذشته بوده است.

در مارس 2021، گریمز خواننده و ترانه سرا مجموعه ای از هنرهای تجسمی را به قیمت بیش از 6 میلیون دلار فروخت. در همان ماه، 3LAU، نوازنده EDM، 11 میلیون دلار از فروش آلبومی مانند 33 تک آهنگ NFT به دست آورد. دی جی استیو آئوکی در فوریه گذشته گفت که از NFT بیشتر از ۱۰ سال موسیقی درآمده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.