منو سایت

Magic Eden به شبکه Paligan اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Magic Eden به شبکه Paligan اضافه شد

Magic Eden معاملات توکن غیرقابل تعویض (NFT) را در شبکه Polygon اضافه کرده است. این حرکت توانایی Magic Eden را برای همکاری با پروژه های بازی در سراسر وب افزایش می دهد. این شرکت به جای اینکه صرفاً به‌عنوان مکانی برای تجارت NFT عمل کند، می‌خواهد فضای بازی‌های بلاک چین در حال ظهور در Polygon را گسترش داده و سرمایه‌گذاری کند.

Magic Eden بزرگترین بازار NFT سولانا از نظر حجم معاملات است. در اوایل سال جاری، این پروژه چند زنجیره ای شد و برای اولین بار در ماه آگوست، بازار خود را بر روی بلاک چین اتریوم منتشر کرد. Polygon اکنون سومین بلاکچینی است که مجیک ادن پس از Solana و Ethereum ادغام کرده است. Polygon، یک زنجیره جانبی اثبات سهام که به موازات اتریوم اجرا می شود، تراکنش های ارزان تری را برای برنامه های کاربردی مبتنی بر اتریوم امکان پذیر می کند.

تیم Magic Eden اشاره کرد که با کمک Polygon، آنها می توانند از توسعه دهندگان بازی که می خواهند NFT را ادغام کنند، پشتیبانی کنند. ژو شیونینگ، یکی از بنیانگذاران Magic Eden گفت:

با توجه به محبوبیت Polygan در بین توسعه دهندگان بازی به عنوان یک بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) ارزان قیمت، ادغام Polygan به تقویت Magic Eden به عنوان یک پلت فرم بازی وب 3 ادامه خواهد داد.

Magic Eden توضیح داد که می خواهد با ناشران بازی در اکوسیستم Polygon از طریق یک لانچ پد جدید کار کند. در واقع، چندین ناشر بازی، از جمله Bora، IntellaX، nWay، Block Games، Boomland، Planet Mojo و Taunt Battleworld، موافقت کرده اند که پروژه های بازی مبتنی بر NFT Polygon را از طریق لانچر Magic Eden منتشر کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.