منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Jed stablecoin و رشد بی نظیر در آدرس های منحصر به فرد

Jed stablecoin و رشد بی نظیر در آدرس های منحصر به فرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Jed stablecoin و رشد بی نظیر در آدرس های منحصر به فرد

Djed، یک استیبل کوین فوق امن که توسط Coti Network (COTI) و توسعه دهنده Cardano (IOG) توسعه یافته است، در هفت روز گذشته بیشترین افزایش را در حساب های منحصر به فرد در میان برنامه های غیرمتمرکز Cardano داشته است. طبق آماری که روزانه توسط Cardano به اشتراک گذاشته می شود، استیبل کوین جید با بیش از 14587 درصد بیشترین رشد را داشته است.

استیبل کوین جید

در 31 ژانویه، پس از یک ممیزی امنیتی موفقیت آمیز، پس از یک سال آماده سازی و توسعه، استیبل کوین Jed در شبکه اصلی راه اندازی شد. اکنون، هفت روز پس از عرضه، Djed به نقاط عطفی دست یافته است.

بر اساس به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده توسط شبکه کوتی، 48 ساعت پس از راه اندازی شبکه اصلی Jed، در مجموع 28 میلیون ADA در این پلتفرم ارائه شده است. سپس، ساعاتی پس از عرضه به بازار، همانطور که توسط وب سایت U.Today گزارش شده است، نسبت ذخیره 800٪ به دست آمد، به این معنی که هیچ SHEN اضافی در آن زمان تا زمانی که نسبت کاهش نیابد نمی توانست حفظ شود.

با این حال، کاربران هنوز هم می توانند DJED را ضرب یا رایت کنند. همچنین در این زمان 1.85 میلیون DJED ضرب شد و 40000 مورد سوخته شد. در 3 فوریه، خزانه کوتی اولین دسته از هزینه های عملیاتی Djed را دریافت کرد. تبدیل ADA به COTI در بازار آزاد انجام شد و COTI به عنوان پاداش به شرکت کنندگان آن به وزارت خزانه داری منتقل شد. همچنین یک خبر مثبت برای اکوسیستم کاردانو، شبکه آزمایشی عمومی EVM که توسط IOG توسعه داده شده است، راه اندازی شده است که دوره جدیدی از قابلیت همکاری را برای شبکه کاردانو رقم می زند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.