منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Hobby Exchange حدود 50 درصد از کارکنان خود را تعدیل خواهد کرد

Hobby Exchange حدود 50 درصد از کارکنان خود را تعدیل خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Hobby Exchange حدود 50 درصد از کارکنان خود را تعدیل خواهد کرد

اخراج حدود 50 درصد از کارکنان Hobby Exchange

به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار چینی، صرافی محبوب ارز دیجیتال هوبی بخش قابل توجهی از نیروی کار خود را اخراج می‌کند و حقوق کارمندان ارشد را کاهش می‌دهد. ماه گذشته، صرافی گمانه زنی ها مبنی بر کاهش نیروی کار خود به دلیل تعداد بالای کارمندان شرکت را تکذیب کرد. اما افراد نزدیک به این شرکت تایید کردند که صرافی هوبی به دنبال اجرای این طرح و در عین حال کاهش حقوق مدیران ارشد خود است.

لغو پاداش سالانه

بر اساس این گزارش، این شرکت در نظر دارد تعداد کارمندان خود را از 1200 به 600 یا 800 نفر کاهش دهد، علاوه بر این، صرافی پاداش سالانه خود را برای کاربران خود لغو می کند. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که یک سری از پایان نامه ها را معرفی خواهد کرد. کمپین های سال که از 18 دسامبر آغاز شد. این کمپین‌ها شامل رویدادها و مسابقاتی است که به کاربران امکان می‌دهد در ارزهای دیجیتال خاص جوایزی ببرند. پاداش های سالانه به طور ناگهانی به پایان رسید زیرا شرکت قصد دارد برنامه را لغو کند. این حرکت در بحبوحه تشدید بازار نزولی انجام می شود و بسیاری از شرکت ها در تلاش برای حفظ سودآوری و پایداری خود هستند.

صرافی هوبی که در سال 2013 تأسیس شد، هنوز بیانیه رسمی در این مورد صادر نکرده است. این خبر گمانه زنی هایی را در مورد سلامت شرکت و آینده صنعت به طور کلی ایجاد کرد. این صرافی یکی از قدیمی ترین و کلیدی ترین بازیگران در فضای ارزهای دیجیتال از زمان سقوط صرافی FTX است. این شرکت دارای دفاتری در سنگاپور، هنگ کنگ و کره جنوبی است و به میلیون ها مشتری در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

صرافی هوبی اولین شرکت ارزهای دیجیتال نیست که نیروی کار خود را از زمان شروع بازار نزولی اخراج می کند. چندین صرافی ارزهای دیجیتال، از جمله Coinbase و CryptoCom، درصد قابل توجهی از کارکنان خود را کاهش داده اند تا هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهند و سرپا بمانند. در اوایل این ماه، پلتفرم دارایی دیجیتال Bybit اعلام کرد که 30 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد. به دلیل سازماندهی مجدد مستمر با هدف تمرکز بر پروژه ها و کاهش هزینه ها تنظیم خواهد شد. مدیرعامل این شرکت، الکس هارپر، خاطرنشان کرد که این شرکت در وضعیت خوبی قرار دارد و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.