منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FLOKI، بزرگترین خرید نهنگ اخیر در شبکه Binance

FLOKI، بزرگترین خرید نهنگ اخیر در شبکه Binance

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
FLOKI، بزرگترین خرید نهنگ اخیر در شبکه Binance

یکی از رقبای شیبا اینو (SHIB)، میم کوین FLOKI، اخیراً پس از ارائه پروژه عظیم سوزاندن توکن، به پرفروش‌ترین ارز رمزنگاری شده در میان 500 نهنگ بزرگ در زنجیره بایننس تبدیل شد.

بر اساس داده‌های سرویس نظارت بر نهنگ‌ها Wall Estes، 500 نهنگ برتر در زنجیره BNB به طور متوسط ​​4.9 میلیون دلار در توکن‌های FLOKI نگهداری می‌کنند که آن را به بزرگترین ذخیره‌گاه این نهنگ‌ها تبدیل می‌کند و پس از آن Cardano (ADA) قرار دارد.

سایر دارایی‌های بزرگ این نهنگ‌ها شامل توکن بومی پلتفرم مالی غیرمتمرکز Ave (AAVE)، توکن شبکه بومی Binance (BNB) و قدیمی‌ترین میم کوین، Dogecoin (DOGE) است. شایان ذکر است که برخی از این دارایی‌ها نسخه‌های توکن‌شده آن‌ها در زنجیره بایننس هستند، نه توکن‌هایی که مستقیماً در شبکه‌های خودشان ذخیره می‌شوند.

پس از اینکه توسعه دهندگان Floki Inno در اواخر ماه گذشته پیشنهادی مبنی بر سوزاندن نزدیک به 55 میلیون دلار در توکن های FLOKI و کاهش مالیات تراکنش ارائه کردند، میم کوین به بزرگترین دارایی نهنگ های بلاک چین BNB تبدیل شد. این حرکت برای تعریف مجدد Floki به عنوان یک پروژه جدی DeFi و پرداختن به خطرات امنیتی مرتبط با پل های زنجیره ای آن انجام شد.

FLOKI یک توکن کاربردی از اکوسیستم فلوکی است که “فرامور جهان سه بعدی، NFT، خدمات DeFi، پلتفرم آموزشی کریپتو، فروشگاه کالا و موارد دیگر را ارائه می دهد.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.