Ember Sword Metaverse Tutorial; معرفی بازی Sword of Fire

Ember Sword Metaverse Tutorial; معرفی بازی Sword of Fire

Ember Sword یکی از بهترین بازی های Metaverse است که هنوز در مرحله پیش نمایش است و انتظار می رود تا پایان سال 2023 به طور کامل منتشر شود. این بازی دارای چهار قومیت با ویژگی های مختلف است که سعی در نابودی دشمنان در سرزمین ها دارد. امکان توسعه شخصیت در بازی وجود دارد و می توانید با گذراندن هر مرحله مهارت های بیشتری به شخصیت خود در بازی بیافزایید.

از آنجایی که این بازی هنوز به طور کامل منتشر نشده است، امکان ارائه آموزش کامل به شما وجود ندارد. اما در ادامه به برخی از ویژگی ها و جزئیات مربوط به این بازی می پردازیم تا بتوانید با آن آشنا شوید.

معرفی بازی Ember Sword

Fire Sword Game یک بازی است که در منطقه Metaverse و بر اساس آن ساخته شده است NFT به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این بازی به سبک “MMORPG” مخفف “Massively Multiplayer Online Role Playing Game” به معنای بازی نقش آفرینی آنلاین چند نفره است. داستان این بازی حول محور یک یا چند شخصیت اصلی که قهرمان هستند می چرخد. قبایل مختلف در بازی شمشیر شعله ور با لباس ها و شخصیت های مختلف با هم می جنگند.

هر چه مراحل بیشتری را طی کنید، شخصیت شما قوی تر می شود و می توانید از توانایی های قوی تری برای شکست دادن دیگران استفاده کنید. به طور خلاصه در این بازی شما تجهیزات خود را ارتقا می دهید و به صورت آنلاین با دوستان خود کمپ می زنید و برای شکست دادن آنها با دشمنان مبارزه می کنید. در معرفی بازی بلاک چین Fire Sword، به 4 قبیله و قلمرو بازی نیز خواهیم پرداخت.

توسعه دهنده بازی Ember Sword

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بازی شمشیر آتش یک بازی مبتنی بر NFT است که توسط شرکت “Bright Star Studios” طراحی شده است. در واقع هدف این بازی ساخت یک دنیای مجازی بزرگ و جامع است. در این بازی NFT های Immutable X با یکدیگر ادغام می شوند.

در سال 2021، استودیو برایت استار توانست از طریق خرید و فروش زمین متاورس، زمین متاورس را به ارزش 204 میلیون دلار بفروشد. سپس تصمیم گرفت تا پایان سال 2023 نسخه کامل این بازی را داشته باشد.چون بازی شمشیر اخگر هنوز در مرحله آموزش و تست است و نسخه کامل آن هنوز در دسترس نیست.

قطعات و اسکریپت بازی Ember Sword

بازی Fire Sword بر اساس توکن های NFT طراحی شده است و این بدان معناست که بازیکنان مالکیت کامل عناصر بازی را دارند. به عنوان مثال، همه بازیکنان یک شمشیر دارند که اگر یکی از Boss Battles را شکست دهند، نام هیولا یا دشمن شکست خورده روی شمشیر هک می شود. بازیکنان اکنون می توانند آن را به NFT تبدیل کرده و آن را بفروشند یا از ابزار NFT در فراجهان استفاده کامل کنند.

البته لازم به ذکر است که آیتم های این بازی بسیار محدود بوده و حتی سازندگان آن نیز نمی توانند آن ها را افزایش دهند. بنابراین معمولا توکن NFT این بازی گران است. در ادامه به قسمت های مختلف این بازی و معرفی آن ها می پردازیم.

شهر

این بخش در واقع نقش شهرها را در این بازی کریپتو دارد. فعالیت های تجاری در شهرهای Ember Sword انجام می شود. اگر به دنبال کار و پول هستید، می دانید که این شهرها سرشار از ثروت هستند و دسترسی خوبی به سازه های مهم شهر دارند. صاحب هر شهر در بازی عنوان دوک یا دوشس را دارد. به این فرد کلیه مجوزهای لازم برای ساخت ساختمان، موسسات تجاری و … داده شده است. در شهر. آنها به قیمت 80000 دلار پیش فروش می شوند و اندازه آنها 4 در 4 است.

شهرها

«شهرها» کوچکتر از شهرها و بزرگتر از شهرها هستند. در واقع ساختمان هایی در شهر وجود دارند که دسترسی های خاصی به شما می دهند. به عنوان مثال، برخی از ساختمان ها برای ساخت و ساز، برخی دیگر برای تهیه تجهیزات نظامی و برخی دیگر برای پالایش منابع هستند. اگر صاحبشهرها“برخیز، به تو لقب ارل یا ارل داده خواهد شد.” این فرد می تواند در شهرک ها پالایشگاه یا چیزهای دیگر بسازد. قیمت پیش فروش آنها 8000 دلار است و اندازه آنها 2*2 است.

توافق

«آبادی» به معنای شهرک است. این سکونتگاه ها خانه های کوچکی به ابعاد 1*1 هستند که معمولاً از این سکونتگاه ها برای پایه های مختلف استفاده می شود. حتی می توانید در آنها خانه بسازید یا خرید کنید. قیمت اولیه آنها 400 دلار است.

منظم

این بخش رایج ترین و ارزان ترین نوع زمین در بازی است. ابعاد این قسمت و همچنین استقرارها 1 در 1 می باشد و می توان کمترین تجهیزات را در اختیار بازیکنان قرار داد. پیش فروش آنها 40 دلار است و راهی برای کسب درآمد در بازار کریپتو خواهد بود.

Ember Sword Game Tribes and Realms

این بازی بین چهار قبیله مختلف انجام می شود که هر کدام شخصیت ها، پرچم ها و لباس های متفاوتی دارند. این چهار قبیله عبارتند از:

  • درخت خورشید
  • ادیسائو
  • داسترون
  • Sevrend

این چهار قبیله دارای سه قلمرو متفاوت هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

پادشاهی “KingShip”.

در واقع این قلمرو قلمرو Player vs «Player vs. Environment» یا به اختصار «PVE» است. این قلمرو برای این طراحی شده است که بازیکن بتواند منابعی را پیدا کند و سپس بتواند قلمرو خود را به آن ارتقا دهد.

منطقه حیات وحش

این قلمرو نیز از همان نوع «PVE» است که به معنای تعامل با محیط است. البته با قلمرو King Ship تفاوت هایی نیز وجود دارد. قلمرو Kingship همانطور که از نامش پیداست به سرزمین های اطراف پادشاهی بازی متصل است. اما این قلمرو دارای سرزمین‌های بیابانی وسیعی است که بازیکن می‌تواند منابع جدیدی را از آن‌ها کشف کند.

قلمرو قانون شکنی

این قلمرو یک قلمرو بسیار چالش برانگیز و خطرناک برای هر بازیکنی از هر قومیتی است. زیرا تمامی هیولاها، حیوانات وحشی و موجودات خطرناک بازی در این قلمرو قرار دارند.

آموزش بازی Ember Sword metaverse

در حال حاضر تنها پیش نمایش این بازی در دسترس است و تنها می توان به برخی از ویژگی ها و مراحل بازی از طریق آن پی برد. این بازی در حال حاضر در مرحله پیش فروش است که البته پیش فروش از طریق سایت اصلی آن نیز بسته شده است. شما فقط می توانید زمینه های این بازی را از سایر مارکت ها خریداری کنید.

زمان انتشار کامل این بازی هنوز مشخص نیست. البته احتمالا تا پایان سال 2023 وارد نمایش می شود چون در 3 ماه آخر سال 2022 پیش نمایش آن وارد فاز دوم می شود.

سوالات متداول

چگونه از طریق بازی Ember Sword کسب درآمد کنیم؟

دو راه برای کسب درآمد از این بازی وجود دارد. روش اول انتخاب گزینه رایگان در بازی است که به شما امکان مبارزه با هیولاها و غول ها را می دهد. برای هر نبرد در هر قلمرو، می توانید آیتم های NFT آن قلمرو را جستجو کنید و سپس آنها را در بازارهای مختلف بفروشید. روش دوم خرید زمین در Ember Sword است، ارزش هر زمین به میزان تعامل آن با بازیکنان بستگی دارد.

انواع NFT در Ember Sword چیست؟

این بازی دارای دو نوع NFT می باشد که یکی مربوط به سرزمین ها و دیگری مربوط به آیتم ها می باشد. NFT های کلکسیونی همان مواردی هستند که در بازی دریافت می کنید مانند آواتار، حیوان، پوشیدنی ها و غیره. نوع دیگری از NFT قطعات زمینی است که می توانید در حین توسعه بازی آن ها را بفروشید.