منو سایت

DeFi Cardano شاهد رشد صددرصدی بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
DeFi Cardano شاهد رشد صددرصدی بود

پروتکل های DeFi در Cardano، یک پلتفرم قرارداد هوشمند اثبات سهام، بیش از 100 میلیون دلار دارایی کاربران را از 7 فوریه قفل کرده است.

طبق گفته DeFiLlama، پروتکل‌های DeFi Cardano دارای ارزش قفل شده (TVL) کمی بیش از 103 میلیون دلار هستند که بیش از دو برابر مقدار در 1 ژانویه است. در اوایل سال جاری، TVL کاردانو 48.95 میلیون دلار بود.

رشد TVL را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد. با این حال، در بالای فهرست عوامل، بهبود گسترده تر در بازارهای رمزنگاری است. افزایش بیت کوین از زیر 15000 دلار به بالای 24000 دلار در اوایل فوریه از رشد ADA، ارز دیجیتال مادر Cardano حمایت کرد.
DeFi TVL کاردانو سریعتر از بازار عمومی در حال گسترش است. به عنوان مثال، از 1 ژانویه تا 7 فوریه، مجموع TVL DeFi در تمام زنجیره‌ها از حدود 38 میلیارد دلار به 48 میلیارد دلار افزایش یافت که نشان دهنده رشد تقریباً 20 درصدی است. در طی آن زمان، Defy TVL کاردانو بیش از 100٪ افزایش یافت.

نرخ های ADA در حال بهبود است و توسعه دهندگان در حال ساخت هستند

ممکن است عوامل متعددی در پس احیای فعالیت DeFi در Cardano وجود داشته باشد. پس از زمستان سخت کریپتو که شاهد کاهش بیش از 70 درصدی قیمت ADA نسبت به بالاترین حد خود در سال 2021 بودیم، به نظر می رسد بازارها در حال بهبود هستند. این می تواند اعتماد کاربران را برای مشارکت در DEFA، از جمله در پروتکل های راه اندازی شده در Cardano، افزایش دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.