منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Chinalink راه حلی برای بحران بازار سهام FTX پیشنهاد کرد

Chinalink راه حلی برای بحران بازار سهام FTX پیشنهاد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Chinalink راه حلی برای بحران بازار سهام FTX پیشنهاد کرد

Chinalink راه حلی برای بحران بازار سهام FTX پیشنهاد کرد

تیم چینی لینک (LINK) می گوید که شبکه غیرمتمرکز اوراکل خدماتی را ارائه می دهد که می تواند مشکلات شفافیت در صنعت کریپتو را پس از ورشکستگی اخیر صرافی FTX حل کند.

طبق آزمایشگاه ChinaLink، راه حل اثبات ذخیره بلاک چین (PoR) برای داده های اثبات ذخیره پروژه ها و سازمان ها، از جمله صرافی ها، استیبل کوین ها و موسسات مالی سنتی طراحی شده است. این سیستم با به‌روزرسانی خودکار قراردادهای هوشمند در زنجیره هنگام تغییر مانده ذخیره کار می‌کند.

کریپتو در یک دوراهی قرار دارد. آیا ارز دیجیتال به تکرار اشتباهات صنعت مالی جعبه سیاه سنتی ادامه خواهد داد؟ یا سیستم بهتری پدید خواهد آمد؟ ایجاد یک سیستم بهتر امکان پذیر است و Proof of Reserve راهی است که Chainlink می تواند شفافیت لازم را برای کاربران فراهم کند.

این سرویس در سال 2020 راه اندازی شد، اما آزمایشگاه ChinaLink اکنون به طور فعال این سرویس را پس از فروپاشی FTX تبلیغ می کند. شرکتی که زمانی دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال بود، اکنون به دلیل سوء استفاده از وجوه مشتریان مورد شکایت قرار گرفته است. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، گفته می شود که میلیاردها دلار دارایی مشتری از شرکت تجاری Alameda Research که تا سال گذشته نیز آن را اداره می کرد، قرض کرده است.

ChinaLink Labs می گوید که Crypto نباید به بازتولید کاستی های سیستم مالی سنتی ادامه دهد. هدف صنعت ارز دیجیتال باید ایجاد یک اقتصاد جهانی باز و شفاف باشد. بیایید یک وب 3 بهتر بر اساس شواهد بسازیم، نه بر اساس وعده.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.