منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bynes یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی کریپتو جمع آوری می کند

Bynes یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی کریپتو جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bynes یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی کریپتو جمع آوری می کند

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قصد دارد حدود 1 میلیارد دلار برای “صندوق بازیابی صنعت” خود که اخیراً اعلام شده است، جمع آوری کند.

مدیر عامل، چانگ پنگ ژائو، این طرح را روز پنجشنبه در تلویزیون بلومبرگ مورد بحث قرار داد و سخنگوی بایننس بعداً در پیامی به The Block آن را تایید کرد. ژائو گفت:

“اگر این کافی نیست، می توانیم بیشتر تخصیص دهیم.

اولین بار هفته گذشته این صندوق را برای کمک به کاهش اثرات سقوط FTX معرفی کرد. این صندوق پروژه هایی را هدف قرار خواهد داد که قوی هستند اما با بحران نقدینگی مواجه هستند.

ژائو گفت که بایننس از یک “ساختار ساده” برای صندوق استفاده خواهد کرد، جایی که بازیگران مختلف صنعت می توانند به دلخواه خود مشارکت کنند. وی افزود که مشارکت کنندگان باید وجوه خود را به آدرس بلاک چینی که عموم مردم می توانند ببینند ارسال کنند. به زودی یک پست وبلاگ مفصل در مورد صندوق انتظار می رود.

صنعت کریپتو تحت فشار فروپاشی FTX، صرافی که قبلا توسط سام بانکمن اداره می شد، در حال چرخش است. توییت های ژائو که در اوایل این ماه نسبت به سلامت رقیب FTX و شرکت تابعه آن Alameda Research ابراز نگرانی می کرد، به سقوط هر دو شرکت کمک کرد. ژائو امروز گفت که در مورد مشکلات FTX “خیلی دیر” توییت کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.