منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BMW از بلاک چین بایننس در خودروهای خود استفاده می کند

BMW از بلاک چین بایننس در خودروهای خود استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
BMW از بلاک چین بایننس در خودروهای خود استفاده می کند

BMW از بلاک چین بایننس در خودروهای خود استفاده می کند

CoinWeb، یک پلتفرم محاسباتی زنجیره ای لایه 2، در 29 دسامبر اعلام کرد که با این شرکت آلمانی برای ادغام فناوری بلاک چین در زیرساخت خودروی BMW برای بهبود کارایی تراکنش های مالی همکاری می کند.

کوین وب اعلام کرد که هدف اصلی این همکاری ارائه یک تجربه کاملا جدید برای مشتریان BMW در تایلند است. برای رسیدن به این هدف، این دو شرکت قصد دارند در سال 2023 دو نقشه راه متفاوت را اجرا کنند.

این پروژه به دو فاز تقسیم خواهد شد

فاز اول این مشارکت شامل ایجاد یک نقشه راه برای ارزیابی استفاده از قراردادهای هوشمند اجرای موازی در سراسر زنجیره برای خودکارسازی فرآیندهای دستی زمان‌بر برای شرکت است.

CoinWeb فناوری بلاک چین را به BMW می آورد. ما پایگاه عظیم کاربران خود را در تایلند با زیرساخت های فناوری زنجیره متقابل شگفت زده خواهیم کرد.

ما خوشحالیم که سال 2022 با سر و صدا به پایان می رسد

2023 چه چیزی برای ما به ارمغان خواهد آورد؟

کوین وب 29 دسامبر 2022

کوین وب قصد دارد یک ابزار کاملاً یکپارچه ضد پول شویی (AML) و تأیید مشتری (KYC) مبتنی بر سیستم NDID تایلند را پیاده سازی کند تا فرآیند درخواست مالی خودرو را ساده کرده و دردسرهای مرتبط را کاهش دهد.

در مرحله دوم این همکاری، CoinWeb یک نرم افزار Web3 به عنوان یک سرویس (SaaS) برای توسعه یک برنامه وفاداری مبتنی بر بلاک چین برای مشتریان BMW Automotive Group در تایلند توسعه خواهد داد. زنجیره BNB بایننس به دلیل عملکرد بالا، هزینه کم و سرعت تراکنش سریع به عنوان پایه و اساس برنامه عمل خواهد کرد. مشتریان بسته به سطح و رتبه خود می توانند از طریق فعالیت های مختلف پاداش دریافت کنند. آنها می توانند بعداً پاداش خود را برای محصولات و خدمات مختلف خرج کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.