منو سایت

Binance به Wazirx یک اولتیماتوم داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Binance به Wazirx یک اولتیماتوم داد

اولتیاتوم تبادل بایننس به صرافی وزیرکس

بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال، به WazirX اولتیماتوم داد تا تمام سرمایه های مشتریان ذخیره شده در زیرساخت و کیف پول بایننس را برداشت کند. در همین حال، زانمی ظاهرا از پس گرفتن بیانیه عمومی دروغین قبلی علیه بایننس خودداری کرده است. دشمنی بین دو پلتفرم معاملات ارز دیجیتال سال گذشته زمانی آغاز شد که دولت هند صرافی وزیر ایکس را تحت نظارت قرار داد، به دفاتر Zanmai (اپراتور صرافی) یورش برد و بیش از 8 میلیون دلار دارایی را مسدود کرد.

بایننس که قبلا در این شرکت هندی سرمایه گذاری کرده بود، هرگونه ارتباط بیشتر با آن را تکذیب کرده است، هرچند گزارش هایی مبنی بر مالکیت حداقل بخشی از آن وجود دارد. دیروز، بایننس تحت رهبری CZ بیانیه دیگری صادر کرد و از Zanmai خواست

با ما هماهنگ کنید تا پس از 12 بهمن هر دارایی باقی مانده در حساب های مربوطه را برداشت کنیم.»

این به این دلیل است که بایننس معتقد است صرافی وزیر ایکس در گذشته “بیانات عمومی نادرست” زیادی درباره “نقش و مسئولیت عملیاتی ادعایی” خود ارائه کرده است.

در 26 ژانویه 2023، ما به Zanmai پیشنهاد دادیم که بین پس گرفتن اظهارات عمومی نادرست (و ادامه استفاده از خدمات ما) یا توقف استفاده از سرویس کیف پول یکی را انتخاب کند. از آنجایی که Zanmai از توضیح اظهارات گمراه کننده آنها خودداری کرد، Zanmai تا 3 فوریه 2023 (23:59 UTC) فرصت دارد وجوه را از حساب هایی که برای عملیات WazirX استفاده می کرد حذف کند.

بایننس گفت که فقط خدمات کیف پول و زیرساخت های عمومی را به VazirX ارائه می دهد – صرافی با “بسیاری از شرکت های دیگر که از فناوری و زیرساخت ما برای اداره مستقل مشاغل خود استفاده می کنند” عمل می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.