منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Baby Dogecoin و رشد قیمت باورنکردنی در هفت روز گذشته

Baby Dogecoin و رشد قیمت باورنکردنی در هفت روز گذشته

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Baby Dogecoin و رشد قیمت باورنکردنی در هفت روز گذشته

سکه بیبی داگ (BABYDOGE) در چند هفته گذشته روند قیمتی ثابت و قوی را حفظ کرده است. به عنوان مثال، تنها در هفت روز گذشته، قیمت memecoin با رشد سریع 124٪ افزایش یافته است. دستاوردی که هیچ یک از رقبای آن در هیچ دوره خاصی نمی توانند با آن رقابت کنند.

BabyDog همچنان از نظر عملکرد قیمت 24 ساعته از سایر ارزهای دیجیتال با مضمون سگ مانند Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Bone Shiba Swap (BONE) بهتر عمل می کند. بر اساس داده‌های کوین گکو، در زمان نگارش این مقاله، BabyDog با قیمت 0.000000003263 دلار معامله می‌شود که در یک ساعت گذشته نزدیک به 8 درصد افزایش یافته است. به گفته برخی از تحلیلگران، Baby Dodge که تاکنون 268 درصد در نمودار ماهانه رشد داشته است، احتمالا در هفته های آینده به رشد خود ادامه خواهد داد.

بیبی دوج از احساسات مثبت لذت می برد

عملکرد قیمت قوی این میم سکه به دلیل احساسات مطلوب پیرامون آن است. همانطور که هنوز در چندین صرافی فهرست شده است. OKX Exchange آخرین صرافی بود که از BabyDogeSwap پشتیبانی کرد و BabyDogeSwap را در کیف پول OKX و صفحه Discovery ادغام کرد.

تیم رسمی BabyDogCoin این همکاری را ستود و خاطرنشان کرد که OKX بیش از 20 میلیون کاربر در بیش از 100 کشور دارد. این افزایش قیمت همچنین از این واقعیت ناشی می‌شود که تیمی که در پشت این فریبکاری میم قرار داشت، 682 تریلیون توکن BabyDog را به ارزش حدود 1,091,200 دلار سوزاند. سوزاندن توکن فرآیند حذف دائمی توکن ها از گردش با انتقال آنها به آدرس کیف پول غیرقابل دسترسی است. سوزاندن توکن باعث کاهش عرضه توکن ها می شود زیرا بازیابی توکن ها تقریبا غیرممکن می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.