منو سایت

Arzinja Trader Joe چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Trader Joe چیست؟

جو چیست؟

JOE نماد اصلی Trader Joe است، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در بلاک چین بهمن (AVAX) که خدمات DeFi از جمله تبدیل، سهامداری و کشاورزی را ارائه می دهد. این صرافی از زمان راه اندازی در ژوئن 2021 به سرعت رشد کرده است و بیش از 4 میلیارد دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) جذب کرده است. تریدر جو ادعا می کند که نوآوری، سرعت و ایمنی را در اولویت قرار می دهد. هدف آن ارائه یک تجربه DeFi یک مرحله ای و ادغام محصولات جدید بدون به خطر انداختن امنیت است. برای دستیابی به این هدف، Trader Joe یک نقشه راه بلندپروازانه ارائه کرده است که بر رشد دارندگان توکن تمرکز دارد. این شرکت قصد دارد خدمات سهامداری، توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، وثیقه توکن JOE و معاملات اهرمی را بهبود بخشد.

تاریخچه Trader Joe

Trader Joe’s در ژوئن 2021 توسط Cryptofish و 0xMurloc، دو توسعه دهنده با نام مستعار، تأسیس شد. Cryptofish خود را به عنوان یک مهندس قرارداد هوشمند توصیف می کند که در مراحل اولیه چندین پروژه Avalanche، مانند Snowball و Sherpa Cash شرکت داشته است. او در گوگل کار می کرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر از یک دانشگاه آمریکایی است. 0xMurloc یک توسعه دهنده تمام وقت با تجربه راه اندازی چندین استارت آپ است. او همچنین یک مدیر ارشد محصول در Grab بود. این تیم با بیش از دوجین نام مستعار دیگر که روی نرم افزار، بازاریابی و جامعه کار می کنند تکمیل می شود.

مزایای

Trader Joe’s تمام ویژگی های یک DEX مدرن را ارائه می دهد و دارای یک رابط کاربری مناسب در کنار تراکنش های سریع و ارزان است. کاربران می توانند با شرکت در یکی از مزارع و کسب جوایز جو (JOE) به عنوان پاداشی که بعداً می تواند برای رای دادن به پیشنهادات دولتی استفاده شود، بودجه خود را تامین کنند. پروتکل وام دهی بانکر جو، بر اساس پروتکل مرکب (COMP)، به کاربران اجازه می دهد وجوه خود را بدون حضانت یا استفاده از وام های دیگر قرض کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند موقعیت‌های اهرمی را در وجوه ارائه شده یا وام گرفته شده خود باز کنند.

برای افزایش استفاده و پذیرش توکن JOE، Trader Joe در حال کار بر روی معرفی چندین گزینه جدید است که هدف آن تبدیل پروژه به پلتفرم اصلی DeFi در اکوسیستم Avalanche است. اول از همه، کاربران می توانند از JOE به عنوان وثیقه برای استقراض استفاده کنند. علاوه بر این، تریدر جو همچنین قصد دارد تجارت سفارشات محدود، گزینه ها و معاملات آتی را در پلتفرم خود تسهیل کند. به لطف سرعت نوآوری و نام تجاری قوی، Trader Joe’s حامیان قوی از جامعه DeFi را جذب کرده است، از جمله؛ بنیانگذار AAVE، استانی کولچف و دارن لاو، بنیانگذار The Daily Ape.

امنیت شبکه

Trader Joe در بالای Avalanche (AVAX) ساخته شده است، یک بلاک چین با مکانیسم اجماع خاص خود که در آن همه گره ها تراکنش ها را با استفاده از یک پروتکل Directed Acyclic Graph (DAG) پردازش و تایید می کنند. پروتکل DeFi در حال حاضر در اختیار بنیانگذاران آن، Cryptofish و 0xMurloc است، اگرچه جامعه Trader Joe قصد دارد در آینده یک مکانیسم حاکمیت چند امضایی ایجاد کند. در حال حاضر، دارندگان توکن می توانند در مورد توسعه پروتکل از طریق عکس های فوری رای دهند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)