منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag OpenC ابزار پیاده سازی NFT Bounty را منتشر می کند

Arzinja Mag OpenC ابزار پیاده سازی NFT Bounty را منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag OpenC ابزار پیاده سازی NFT Bounty را منتشر می کند

به نظر می رسد بازار توکن های غیرقابل تعویض OpenC (NFT) در مورد پاداش های NFT موضع گرفته است. این بازار قصد دارد یک ابزار جدید “روی زنجیره” راه اندازی کند که به سازندگان کمک می کند تا پاداش دریافت کنند. بازار OpenC که به گفته کوین گکو 66 درصد از سهم بازار NFT را در اختیار دارد، نسبت به پاداش و اجرای آن نسبتاً ساکت بوده است در حالی که سایرین در این فضا در چند ماه گذشته استراتژی های خود را اجرا کرده اند. آنها این کار را انجام می دهند.

در یک پست وبلاگ در 6 نوامبر، مدیر عامل OpenC، دوین فینزر، خاطرنشان کرد که:

در بازارهایی که کارمزدها اختیاری است، نرخ های پرداخت حق الزحمه سازندگان به کمتر از 20 درصد کاهش یافته است، در حالی که در بازارهای دیگر هزینه سازندگان اصلاً پرداخت شده است.

مدیر عامل OpenC اعلام کرده است که بازار ابزار جدیدی را منتشر کرده است که به سازندگان اجازه می‌دهد تا فرنچایزهای خود را به صورت زنجیره‌ای درآورند. فینزر این ابزار را به عنوان یک قطعه کد ساده توصیف کرد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پاداش های قرارداد هوشمند را در مجموعه های جدید NFT و قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر موجود اعمال کنند. این کد همچنین فروش NFT ها را فقط به بازارهایی محدود می کند که هزینه های سازنده را اعمال می کنند. فینزر گفت:

واضح است که بسیاری از توسعه دهندگان می خواهند بتوانند هزینه های زنجیره ای را پیاده سازی کنند. و به طور کلی، ما معتقدیم که انتخاب باید با آنها باشد، نه اینکه توسط بازارها برای آنها انجام شود.

فینزر همچنین گفت که OpenC برای مجموعه‌های جدید با استفاده از ابزار اجرای زنجیره‌ای پاداش اعمال می‌کند، اما برای مجموعه‌های جدیدی که شرکت نمی‌کنند، پاداش اعمال می‌کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.