منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Meta با Arroyo برای ذخیره NFT اینستاگرام شریک می شود

Arzinja Mag Meta با Arroyo برای ذخیره NFT اینستاگرام شریک می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Meta با Arroyo برای ذخیره NFT اینستاگرام شریک می شود

متا، شرکت مادر فیس بوک، پروتکل ذخیره سازی غیرمتمرکز داده Arweave را برای ذخیره دائمی مجموعه های دیجیتال اینستاگرام راه اندازی کرده است.
سام ویلیامز بنیانگذار Arweave روز پنجشنبه در توییتی نوشت:

«کاربران اینستاگرام اکنون می توانند مجموعه دیجیتالی از پست های خود را منتشر کنند که در Arroyo ذخیره شده است.

در یک توییت جداگانه، استفان کسریل، رهبر متا برای تجارت، فین‌تک و Web3 نیز ادغام پروتکل Arroyo را تأیید کرد. به گفته کوین گکو، سازندگان به زودی می‌توانند مجموعه‌های دیجیتالی خود را در اینستاگرام ایجاد کنند و آن‌ها را در داخل و خارج از اینستاگرام به طرفداران بفروشند.

متا از بلاک چین‌های مختلف برای صدور NFT پشتیبانی می‌کند که از Paligan و Solana شروع می‌شود. این پلتفرم ویژگی مجموعه های دیجیتالی خود را در 100 کشور جهان راه اندازی کرده است و به کاربران اجازه می دهد به کیف پول دیجیتال خود متصل شوند و NFT هایی را که ایجاد کرده یا خریداری کرده اند، نمایش دهند.

متا معتقد است که NFT ها می توانند به گسترش اقتصاد سازنده کمک کنند و با آسان کردن استفاده از NFT در اینستاگرام، راه های جدیدی را برای میلیاردها نفری که از برنامه های متا استفاده می کنند برای ارتباط با سازندگان مورد علاقه خود و حمایت از آنها باز می کند.
Arroyo در سال 2017 تاسیس شد تا به کاربران اجازه دهد داده ها را برای همیشه نگه دارند. این پروتکل افرادی که فضای خالی هارد دیسک دارند را با افرادی که نیاز به ذخیره داده یا میزبانی محتوای دائمی دارند، متصل می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.