منو سایت

Arzinja Mag Luna کلاسیک پیش بینی قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Luna کلاسیک پیش بینی قیمت

قیمت Terra Luna Classic (LUNC) در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافت و با 0.5 درصد کاهش به 0.00031545 دلار رسید. با این حال، 3٪ برای هفته و 22٪ برای ماه افزایش یافته است، عمدتاً به این دلیل که بایننس تمام کارمزدهای معاملاتی جمع آوری شده از معاملات LUNC بین 21 سپتامبر و 1 اکتبر را جبران کرده است.

این مبلغ حدود 1.8 میلیون دلار است که معادل سوزاندن تقریباً 5.8 میلیارد Luna Classic با قیمت فعلی آلتکوین است. به نظر می رسد بازار چنین سوزش توکن عظیمی را به عنوان نشانه ای از آمادگی بایننس برای حمایت از بهبود قیمت LUNC گرفته است، که در ماه مه پس از انتشار میلیاردها LUNC جدید (که در آن زمان با نام LUNA شناخته می شد) به شدت از Terra سقوط کرد. برای افزایش قیمت استیبل کوین UST.

با این حال، با افزایش بیش از 30000 درصدی LUNC پس از سقوط به 0.00000999967 دلار در 13 مه، مداخله بایننس این امیدواری را ایجاد می کند که آلت کوین رسوا شده بتواند به بهبودی تقریباً معجزه آسا خود ادامه دهد. مشکل اینجاست؛ در حالی که قیمت کسری آن امید به افزایش بیشتر دارد، فقدان یک مورد استفاده واقعی برای LUNC به این معنی است که این فقط یک اسباب بازی برای دلالان است و ممکن است پس از حرکت به روند بعدی سکه، دوباره سقوط کند.

پیش بینی قیمت کلاسیک لونا

علیرغم دستاوردهای اخیر، شایان ذکر است که لونا کلاسیک (LUNC) از زمانی که در آوریل به بالاترین حد خود یعنی 119.18 دلار رسیده است، همچنان نزدیک به 100 درصد کاهش یافته است.

لونا کلاسیک

شاخص‌های LUNC در اوایل این ماه افزایش یافت و شاخص قدرت نسبی آن (بنفش) از 80 گذشت. در همان زمان، میانگین متحرک 30 روزه (قرمز) به راحتی از میانگین متحرک 200 روزه (آبی) بالا رفت و یک شکست رخ داد. این شاخص ها اکنون اندکی معکوس شده اند که حاکی از کاهش سرعت است. RSI آن به زیر 50 سقوط کرد، در حالی که به نظر می رسد میانگین متحرک 30 روزه آن به زیر میانگین متحرک 200 روزه می رسد و خطر “تلاقی مرگ” را به همراه دارد.
صرف نظر از روند فعلی قیمت، هفته گذشته برای لونا کلاسیک امیدوارکننده بوده است. به ویژه، تعهد بایننس به کاهش کارمزد تراکنش‌های جمع‌آوری‌شده در LUNC به کاهش عرضه انبوه آلت‌کوین کمک می‌کند، که از حدود 1 میلیارد قبل از سقوط Terra به 6.9 تریلیون در زمان نگارش مقاله کاهش یافته است. سوزاندن دیروز نزدیک به 1.8 میلیون دلار در LUNC نیز اولین مورد بایننس نخواهد بود، با این مثال که احتمالاً روندی را ایجاد می کند که سایر صرافی های بزرگ می توانند از آن پیروی کنند. البته، آنها باید مقدار باورنکردنی LUNC را بسوزانند تا قیمت آلتکوین را به مقادیر کامل برگردانند.

عبور از جو؟

در واقع، تقریباً 99.99٪ از تمام LUNC های در گردش باید سوزانده شوند تا عرضه به سطح یک میلیارد برگردد. این اتفاق نمی‌افتد و این ظن را ایجاد می‌کند که روند فعلی LUNC اتفاقی است، زیرا بازار گسترده‌تر راکد باقی می‌ماند، به این معنی که فضای زیادی برای افزایش ناگهانی قیمت‌ها وجود ندارد.

در واقع، اگر بایننس در آینده حدود 5.8 میلیارد LUNC را نیز از بین ببرد، بازار به هزاران LUNC نیاز دارد تا عرضه لونا کلاسیک را به حدود 1 تریلیون برساند. این هنوز 1000 برابر عرضه قبلی لونا کلاسیک 1 میلیاردی است. بنابراین، بسیار بعید است که LUNC هرگز به اوج قبلی خود برسد. با فرض اینکه بایننس 1000 برابر توگن بسوزاند (که بسیار خوش بینانه است)، LUNC می تواند در دراز مدت به 0.31 دلار برسد.

این ممکن است برخی از دارندگان LUNC را ناامید کند، اما حتی در یک بازار نزولی، چندین آلتکوین جدید وجود دارد که برای افزایش قیمت قابل توجهی آماده هستند، در حالی که هنوز دارای برخی اصول بنیادی خوب هستند. به عنوان مثال، توکن مبتنی بر متاورس Tamadoge (TAMA) در روز گذشته 90 درصد افزایش یافته است، پس از یک فهرست OKX و یک فهرست بالقوه بایننس.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)