منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Google Cloud به اعتبارسنجی Solana تبدیل می شود

Arzinja Mag Google Cloud به اعتبارسنجی Solana تبدیل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Google Cloud به اعتبارسنجی Solana تبدیل می شود

Google Cloud یک همکاری پیشگامانه با Solana را اعلام کرده است. یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ابری در جهان به بخشی جدایی ناپذیر از شبکه سولانا تبدیل خواهد شد و سولانا را در مجموعه گسترده محصولات و خدمات خود قرار خواهد داد. این شرکت گفت که اعتبارسنجی تولید بلوک Solana را اجرا خواهد کرد که به آن اجازه می دهد در شبکه Solana مشارکت و اعتبار سنجی کند.

Google Cloud علاوه بر تبدیل شدن به یک اعتبار سنجی، موتور گره بلاک چین خود را به اکوسیستم Solana نیز معرفی می کند. Blockchain Node Engine یک سرویس میزبانی گره Google Cloud کاملاً مدیریت شده است که نیاز به عملیات پیچیده گره را کاهش می دهد. پیش از این، این سرویس تنها بر روی اتریوم و اکوسیستم توسعه‌دهنده در حال رشد آن متمرکز بود.

افزودن Solana به موتور گره بلاک چین به طور چشمگیری زمان لازم برای اجرای یک گره Solana را کاهش می دهد و آن را در دسترس کاربران بیشتری قرار می دهد.

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر روی نمایه سازی داده ها از شبکه Solana و آوردن آن به BigQuery کار می کند. با استفاده از قدرت پردازش زیرساخت عظیم گوگل، Google Cloud Data Warehouse جستجوی سریع و کارآمد پایگاه داده عظیم بلاک چین سولانا را امکان پذیر می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.