منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag GameStop بازار NFT خود را راه اندازی کرد

Arzinja Mag GameStop بازار NFT خود را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag GameStop بازار NFT خود را راه اندازی کرد

بازار توکن تغییرناپذیر GameStop (NFT) بر روی Immutable X، پروتکل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم اجرا می شود. کسب و کار فروشگاه بازی های ویدیویی GameStop رو به زوال بوده است، اما اکنون یک بازیگر اصلی در صنعت NFT است و با پلتفرم های NFT و بازی های رمزنگاری مانند فراکتال و سایرین رقابت می کند.

GameStop Marketplace دارایی‌هایی را برای بازی‌های Immutable X، مانند Gods Unchained، Guild of Guardians و Illuvium، علاوه بر سایر بازی‌های web3 ارائه می‌کند. علاوه بر این، تمام معاملات بدون کارمزد است.

Immutable، شرکتی که پشت Immutable X قرار دارد، در ماه فوریه با GameStop همکاری کرد تا یک بازار جدید NFT متمرکز بر بازی ایجاد کند. در ماه مارس سال جاری، Imotable ارزشی معادل 2.5 میلیارد دلار داشت. رابی فرگوسن، رئیس و یکی از بنیانگذاران شرکت، گفت:

راه‌اندازی GameStop Market به این معنی است که ما اکنون به میلیون‌ها NFT که در بهترین بازی‌های وب ۳ هستند دسترسی داریم و در عین حال بهترین تجربه را برای بازیکنان حفظ می‌کنیم.

طبق گزارش درآمد این شرکت، GameStop در سه ماهه دوم 1.1 میلیارد دلار درآمد داشته است که نسبت به سه ماهه قبل 3.4 درصد کاهش داشته است. این شرکت امسال اقدامات استراتژیک دیگری را در وب 3 انجام داده است و ماه گذشته با صرافی کریپتو FTX US شریک شد تا کاربران GameStop را در معرض بازار دارایی های دیجیتال FTX قرار دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.