منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Dogecoin، در رتبه هشتم از نظر ارزش بازار

Arzinja Mag Dogecoin، در رتبه هشتم از نظر ارزش بازار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Dogecoin، در رتبه هشتم از نظر ارزش بازار

داده ها نشان می دهد که Dogecoin اکنون پس از پشت سر گذاشتن Cardano به هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است. پس از ماه ها عملکرد ضعیف، هفته گذشته برای DOGE بسیار عالی بود. در زمان نگارش این مقاله، قیمت Dogecoin حدود 0.116 دلار است و در هفته گذشته 96 درصد افزایش یافته است. در اینجا نموداری است که روند اخیر ارزش این ارز دیجیتال را نشان می دهد:

قیمت دوج کوین

همانطور که در نمودار بالا می بینید، Dogecoin در روزهای اخیر یک حرکت صعودی قوی داشته است. با این حال، در حالی که سود هفتگی این ارز دیجیتال باورنکردنی بوده است، 24 ساعت گذشته چندان با آن مهربان نبوده است. در این مدت، Mimcoin اصلی حدود 13 درصد سقوط کرده است.

دیروز نشانه هایی وجود داشت که نشان می داد نهنگ ها در حال آماده شدن برای تخلیه هستند، زیرا آنها تعداد زیادی سکه را به صرافی ها منتقل کردند. این فروش ممکن است دلیل افت قیمت امروز باشد. قبل از این کاهش، قیمت Dogecoin در هفت روز گذشته بیش از 110 درصد افزایش یافته بود. با این حال، علیرغم کاهش اخیر، سکه اخیراً رشد انفجاری داشته است و در نتیجه در لیست ارزهای دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار جای گرفته است.

جدول زیر نشان می دهد که Dogecoin در وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال در کجا قرار دارد.

دوج کوین بخرید

Dogecoin اکنون با پشت سر گذاشتن Cardano در رتبه هشتم لیست ارزهای دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار دارد. اگرچه شکاف بین این دو در حال حاضر حدود 1.1 میلیارد دلار است، بنابراین اگر DOGE بخواهد فاصله ایمن با ADA را حفظ کند، باید در روزهای آینده شاهد رشد بیشتری باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.