منو سایت

Arzinja Mag Coinbase مجبور شد ریپل را حذف کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Coinbase مجبور شد ریپل را حذف کند

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase بیانیه‌ای در حمایت از ریپل (XRP) منتشر کرد و گفت که شکایت SEC منجر به ضرر 15 میلیارد دلاری برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی شده است.

به گفته کوین بیس، اقدامات SEC، صرافی مستقر در ایالات متحده را مجبور کرد تا XRP را از فهرست حذف کند و باعث شد مشتریان خرده‌فروشی با ضررهای قابل توجهی مواجه شوند. این شرکت رمزنگاری مستقر در ایالات متحده گفت که بارها از SEC خواسته است تا فضای کریپتو را اداره کند. با این حال، این قانونگذار بر تنظیم صنعت کریپتو از طریق اقدامات اجرایی فردی متمرکز شده است.

Coinbase معتقد است که در غیاب یک چارچوب نظارتی حاکم بر دارایی های دیجیتال، احزاب مانند ریپل باید اجازه داشته باشند که در صورت مواجهه با اقدامات اجرایی غافلگیرانه مانند این (دستور حذف) دفاع عادلانه را دنبال کنند.

Coinbase اضافه کرد که SEC ریپل را تحت “بررسی های اجرایی گسترده” قرار داده است، در حالی که سایر شرکت ها با محصولات یا خدمات مشابه کنار گذاشته شده اند. این صرافی افزود:

با این حال، الزامات موجود SEC فقط به کارگزاران اجازه می‌دهد تا در بورس‌های ثبت شده عضویت داشته باشند، به این معنی که مشتریان خرده‌فروش تنها می‌توانند دارایی‌ها را به‌طور غیرمستقیم در صرافی‌ها با استفاده از خدمات کارگزاران معامله کنند، که کارمزد معاملات را دریافت می‌کنند و خطرات کارگزاری را اضافه می‌کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.