منو سایت

Arzinja Mag Binance Twitter Link Pumps BNB

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Binance Twitter Link Pumps BNB

پس از تسلط ایلان ماسک بر توییتر، ارز دیجیتال Binance در مسیر بهبود قرار گرفته است.

Binance Twitter Link Pumps BNB

از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، BNB بایننس با وجود ماهیت آشفته بازار ارزهای دیجیتال، روند صعودی ثابتی داشته است. از آنجایی که CZ Binance مستقیماً در تصاحب توییتر شرکت داشت و ابزاری را برای بستن معامله در اختیار ماسک قرار داد، سرمایه‌گذاران معتقدند که پیاده‌سازی فناوری‌های دیجیتال در این پلتفرم قطعی است و فقط موضوع زمان است.

قیمت سکه بایننس

برخی از کارشناسان حدس می زنند که بایننس به نوعی پل بین توییتر و دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد شد. با پیاده‌سازی سیستم تأیید جدید، که هزینه آن 8 دلار در ماه است، پرداخت‌های ارز دیجیتال ممکن است در واقع به یک گزینه پرداخت در توییتر تبدیل شوند. در مواردی که بایننس به عنوان یک ارائه دهنده عمل می کند، صرافی به طور بالقوه میلیون ها دلار درآمد در ماه های اول پس از اجرای احتمالی دریافت خواهد کرد.

از نظر فنی، BNB تمام سطوح مقاومت فنی مهم و حتی بالاترین سطح اوت 335 دلار را شکست. مقاومت بعدی برای BNB حدود 400 دلار است و به عنوان یک مقاومت روانی عمل می کند. مقاومت فنی بعدی 423 دلار است و با نقطه شکست BNB مرتبط است. در 5 آوریل، ارز رمزنگاری شده بایننس به زیر 400 دلار سقوط کرد و روند نزولی سریعی را آغاز کرد که شاهد داد و ستد دارایی ها در سطحی بود که قبل از بهبودی سریع در آن معامله می شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)