منو سایت

Arzindza آموزش تبدیل ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindza آموزش تبدیل ارزهای دیجیتال

تبدیل ارز دیجیتال

احتمالاً به این فکر کرده اید که برخی یا همه ارزهای دیجیتال خود را با سایر ارزهای دیجیتال مبادله کنید. به عنوان مثال، شما لایت کوین و ریپل را در کیف پول خود دارید، اما می خواهید آنها را به اتریوم و بیت کوین تبدیل کنید. اصولاً به مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیجیتال دیگر تبدیل ارز دیجیتال می گویند.

شاید فکر کنید که چنین کاری می تواند سخت و زمان بر باشد، اما برای برخی آسان و بدون زحمت است. باید بگوییم که هر دو درست است. تبدیل ارزهای دیجیتال بسته به روشی که استفاده می کنید می تواند دشوار و آسان باشد.

در این مقاله قصد داریم بهترین و آسان ترین روش های تبدیل ارزهای دیجیتال را به طور کامل به شما عزیزان ارائه دهیم. تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر از طریق صرافی ارز دیجیتال انجام می شود. این شامل صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز و بخش تبدیل برخی کیف پول ها می شود.

برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر، باید از صرافی ارز دیجیتال استفاده کنید. به عبارت ساده تبدیل ارز دیجیتال همان خرید و فروش ارز دیجیتال است. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، با این کار مثلا می توانید بیت کوین را به اتریوم تبدیل کنید یا اگر تتر را یک ارز در نظر بگیریم، می توانید اتریوم را به تتر تبدیل کنید.

جالب اینجاست که می توانید این کار را با برخی از این کیف پول ها نیز انجام دهید. این کیف پول ها با اتصال به برخی صرافی ها، ارزهای دیجیتال شما را تبدیل می کنند. با انتخاب صرافی، می توانید ارزهای دیجیتال خود را بخرید، بفروشید و تبدیل کنید.

بنابراین انواع روش های تبدیل ارز دیجیتال به شرح زیر است:

  • تبدیل به کیف پول
  • تبدیل به صرافی

ابتدا هر دو مورد را توضیح می دهیم و در نهایت می بینیم که از کدام روش بهتر است استفاده کنیم.

با کیف پول تبدیل کنید

توجه داشته باشید که همه کیف پول ها از تبادل درون برنامه ای استفاده نمی کنند و فقط برخی از آنها چنین قابلیتی را دارند. بنابراین اولین چیز این است که کیف پولی را انتخاب کنید که از تبادل درون برنامه ای استفاده کند. Trust Wallet و Coinomi از جمله کیف پول هایی هستند که چنین امکاناتی دارند.

محدودیت این است که این ویژگی برای همه سیستم ها قابل اجرا نیست. به عنوان مثال، قابلیت تبدیل به Trust Wallet فقط در نسخه اندروید موجود است و در سایر نسخه ها پشتیبانی نمی شود.

تبدیل ارزهای دیجیتال در کیف پول TrustWallet

تبدیل ارزهای دیجیتال به صرافی

تبدیل ارز دیجیتال روشی است که در آن ارز دیجیتالی مانند بیت کوین را می توان با یک کلیک ساده به اتریوم و بالعکس تبدیل کرد. می توانید از یک صرافی یا کیف پول برای تبدیل ارزهای دیجیتال استفاده کنید. شاید یکی از مواردی که در این قسمت باعث شک و تردید کاربران می شود امنیت باشد. امنیت یکی از مسائلی است که باید در مورد ارزهای دیجیتال به آن توجه کنید. به جرات می توان گفت که اگر به امنیت در دنیای ارزهای دیجیتال توجه نکنید، قطعا روزی سرمایه خود را از دست خواهید داد.

شاید وقتی صرافی ارز دیجیتال را می شنوید، اولین چیزی که به ذهن می رسد صرافی بایننس باشد. صرافی بایننس در حال حاضر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است. اما به دلیل تحریم های بین المللی امکان استفاده از این صرافی ارز دیجیتال برای ایرانی ها وجود ندارد. بنابراین بهترین راه حل استفاده از یک صرافی محلی قابل اعتماد است.

ارزنجا یک پلتفرم جامع تجارت و آموزشی ارزهای دیجیتال است که از سال 1395 با هدف خدمت رسانی به کاربران ایرانی و بی نیازی از پلتفرم های خارجی فعالیت خود را آغاز کرده است. با ارزینجا می‌توانید بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در سریع‌ترین و امن‌ترین پلتفرم، با کارمزد بسیار کم معامله کنید.

تبدیل آسان و ارزان ارز دیجیتال در صرافی ارزینجا

ارزنجا امکان تبدیل تمامی جفت ارزها در صرافی بایننس را به صورت آنی و با کمترین کارمزد فراهم کرده است.

ویژگی های تبدیل ارزهای دیجیتال با ارزینجا:

  • امنیت بالا
  • تبدیل فوری ارز
  • کمترین کارمزد تبدیل ارز دیجیتال
  • امکان تبدیل مستقیم جفت ارز Binance

آموزش تبدیل ارزینجا

در صرافی های ارز دیجیتال معمولا ابتدا باید یک ارز دیجیتال را به ریال تبدیل کنید و سپس ریال را به ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنید. با این روش باید دو کارمزد برای تراکنش های خود بپردازید. یکی برای تبدیل ارز دیجیتال به ریال و یکی برای تبدیل ریال به ارز دیجیتال. اما خبر خوب این است که با عملکرد تبدیل صرافی ارزینجا می توانید مستقیماً بیش از 500 ارز دیجیتال مختلف را با کمترین کارمزد و در کمترین زمان تبدیل کنید. یعنی برای تبدیل دو ارز دیجیتال به یکدیگر نیازی به تبدیل آنها به ریال نیست. به عنوان مثال، می توانید بیت کوین را مستقیماً به اتریوم تبدیل کنید. با این روش علاوه بر فرآیند ساده و سریع تبدیل، تنها یک هزینه پرداخت خواهید کرد.

افتخار ما در طول این سالها حفظ ارزش ملک و جلب اعتماد و رضایت مصرف کنندگان بوده است. تقویت صنعت ارزهای دیجیتال در ایران یکی از مهمترین اهداف ارزینجا است و حمایت مستمر شما ما را در رسیدن به این هدف کوشاتر می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)