منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzindja تجزیه و تحلیل هزینه اتصالات در چین

Arzindja تجزیه و تحلیل هزینه اتصالات در چین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindja تجزیه و تحلیل هزینه اتصالات در چین

تجزیه و تحلیل هزینه اتصالات در چین

نهنگ‌ها و کوسه‌های ارز دیجیتال ChinaLink نقش کلیدی در رالی این توکن در ماه نوامبر داشتند، اما اکنون قیمت ممکن است با ضعیف شدن حرکات آنها واکنش نشان دهد.

نوسانات و کاهش قیمت ها بار دیگر بر قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر گذاشته است. قیمت Chinalink در بازه زمانی هفتگی به میزان قابل توجهی کاهش یافت و ارزش آن 6.07 درصد کاهش یافت.

پس از دوره صعودی از نوامبر تا دسامبر، قیمت Chinalink اکنون یک گارد نزولی گرفته است. با این حال، برخی تغییرات زنجیره کلیدی که در ChinaLink اتفاق می‌افتد، می‌تواند قیمت را به سمت دیگری سوق دهد.

چین به صرافی ها پیوند دارد

در زمان انتشار، ChinaLink با 4.05 درصد کاهش در نمودار روزانه، با 6.98 دلار معامله شد. از آنجایی که قیمت ChinaLink پشتیبانی از 7 دلار را از دست داد، برخی از دارندگان قدیمی ChinaLink وسوسه شدند که دارایی های خود را بفروشند.

نشانگر مصرف سن سکه ChainLink نشان می دهد که تنها در یک روز بیش از 495 میلیون توکن LINK جابه جا شده است. شاخص سن سکه تعداد توکن‌هایی را نشان می‌دهد که در تاریخ معینی آدرس را تغییر داده‌اند ضربدر زمان آخرین حرکتشان.

حدود 497.3 میلیون توکن در 6 دسامبر جابه‌جا شد و حرکت مداوم توکن‌های قدیمی اغلب منجر به نوسانات بازار می‌شود. با این حال، با کاهش سن افزایش مصرف، نوسانات بازار کمتری را می توان در کوتاه مدت انتظار داشت.

میانگین سنی سکه های Chinalink

میانگین سنی سکه های Chinalink

علاوه بر این، Chinalink همچنین شاهد جریان های مبادلاتی بالاتری در حدود 176000 بود. افزایش پیوسته جریان ورودی به صرافی ها را می توان به کاهش قیمت از 1 دسامبر به بعد نسبت داد.

ورودی های بازار سهام

ورودی های بازار سهام

بازگشت نهنگ های رابطه چینی مورد تردید است

یک به‌روزرسانی در 5 دسامبر از Sentiment نشان داد که آدرس‌های کوسه‌های زنجیره‌ای و نهنگ‌هایی که بین 1000 تا 1 میلیون حلقه زنجیره‌ای دارند، به بالاترین حد خود رسیده‌اند. این کیف پول ها تنها در دو ماه 26.8 میلیون چینلینک به ارزش 194.3 میلیون دلار اضافه کردند که نشان دهنده افزایش 12.8 درصدی در سکه های کیف پول آنها است.

با این حال، برخی تغییرات کوتاه مدت در رفتار نهنگ های Chinalink ممکن است بر حرکت قیمت تأثیر بگذارد. این گروه از نهنگ ها و کوسه ها تنها در سه روز گذشته دارایی های تجمعی خود را تقریباً نه میلیون پیوند چینی کاهش داده اند. این ممکن است به سود بازار از این گروه اشاره کند.

چگونه یک پیوند زنجیره ای را گسترش دهیم

با تخلیه این گروه از کوسه ها و نهنگ ها پس از ظهور Chinalink، ممکن است تجمع دیگری منجر به ظهور مجدد این گروه شود.

با این حال، نگاهی به بزرگترین گروه نهنگ های زنجیره ای نشان داد که آنها حدود هشت میلیون حلقه زنجیره ای را جمع کرده اند، بنابراین اثرات نهنگ هایی با 1000 تا 1 میلیون حلقه زنجیره ای معکوس شد. از آنجایی که نهنگ‌ها و کوسه‌های Chinalink برای افزایش قیمت آن مبارزه می‌کنند، به نظر می‌رسد قیمت Chinalink در یک دوراهی قرار دارد.

در آینده، برای گاوهای چین لینک بسیار مهم است که قیمت را بر اساس شاخص In/Out of Money بالای 6.76 دلار نگه دارند.

ورود و برداشت پول

ورود و برداشت پول

با قیمت 6.76 دلار، 14350 آدرس بیش از 281 میلیون توکن Chainlink داشتند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از این سطح نگه دارند. با این حال، با حرکت فعلی بازار، می توان انتظار عقب نشینی را داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.