منو سایت

Arzindja افزایش عظیم در حجم بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindja افزایش عظیم در حجم بیت کوین

به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال بالاخره پس از یک دوره پرتلاطم برای اکثر دارایی ها از جمله بیت کوین (BTC) که اخیراً شاهد افزایش شدید حجم معاملات هفتگی بود، در حال استراحت است که نشان می دهد افزایش قیمت در آینده نزدیک امکان پذیر است. به طور خاص، دو هفته پیش، بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Trading Shot که در 22 نوامبر منتشر شد، بیت کوین “قوی ترین حجم هفتگی خود را در بیش از یک سال گذشته به ثبت رساند که منجر به کاهش FTX شد.”

تجزیه و تحلیل بیت کوین

همانطور که تحلیلگران توضیح دادند، چنین افزایش چشمگیری در حجم “با تغییر روند در BTC مرتبط است.” آنها همچنین بیان کردند که این بدان معنی است که قیمت می تواند به طور قابل توجهی در هر جهت حرکت کند:

به ویژه در اقدام اخیر قیمت، شاهد افزایش مشابهی در حجم در 13 ژوئن 2022 بودیم. تقریباً همین حجم در یک دوره 5 ماهه افزایش می یابد. همانطور که این نمودار نشان می‌دهد، افزایش حجم در چنین دوره‌ای یا دوره‌ای کوتاه‌تر از نظر تاریخی نقطه شروع هر دو روند صعودی و نزولی بوده است.

از نظر شکل گیری چرخه صعودی، الگوی حجمی مشابهی بین 11 ژانویه 2021 و 17 می 2021 مشاهده شد. از سوی دیگر، تشکیل یک چرخه نزولی در سطح نزولی با افزایش حجم در دوره نوامبر همزمان شد. 19، 2018. تا 13 مه 2019. قبل از آن، یک چرخه صعودی بالا بین 18 دسامبر 2017 و 5 فوریه 2018 تشکیل شد، با افزایش زیادی در حجم قبل از این یک رالی بود که در طول تشکیل پایین رخ داد. از چرخه خرس بین 12 ژانویه 2015 تا 2 نوامبر 2015.

همانطور که توسط تیم Trading Shot اشاره شد، آخرین الگو بیشترین شباهت را به الگوی رخ داده بین 13 ژوئن 2022 و 7 نوامبر 2022 داشت که دارای یک خط روند با بالای پایین تر بود و آنها را به در نظر گرفتن احتمال گرایش سوق داد. صعود کننده می گوید که:

آیا افزایش حجم در 7 نوامبر زمان وارونه کردن روند و خروج از این چرخه نزولی دو ساله یا در بهترین حالت فقط یک عقب نشینی کوتاه مدت مانند 13 ژوئن 2022 و 5 فوریه 2018 است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

با توجه به الگوهای فعلی شکل گرفته در نمودار بیت کوین، آینده صعودی ممکن است. در زمان انتشار، بیت کوین به سمت سطح مقاومت کلیدی 16600 دلار حرکت می کرد که مایکل ون دی پوپ، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، سطحی را که منجر به تثبیت بیشتر می شود، شناسایی کرد.

به طور خاص، بیت کوین با قیمت 16536 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 5.20 درصد افزایش یافته است، اگرچه طبق داده های استخراج شده از تاریخ، همچنان 1.08 درصد در هفته کاهش یافته است. 14،86 درصد در ماه از دست داده است.

قیمت بیت کوین

با نزدیک شدن به تعطیلات شکرگزاری، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار (319.74 میلیارد دلار) در تاریخ، با نزدیک شدن به تعطیلات شکرگزاری، شاهد آخرین رشد صعودی خود بود، اگرچه روند امسال ممکن است بر اساس شاخص‌های مختلف تحلیل تکنیکال (TA) تغییر کند. ) کوتاه شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.