منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Argo Blockchain با یک دعوای دسته جمعی مواجه است

Argo Blockchain با یک دعوای دسته جمعی مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Argo Blockchain با یک دعوای دسته جمعی مواجه است

سرمایه گذاران در Argo Blockchain شکایتی را به این دلیل که استخراج کننده ارز دیجیتال اظهارات گمراه کننده ای کرده و اطلاعات مهمی را در طول عرضه اولیه عمومی (IPO) خودداری کرده است، تنظیم کرده اند.

شرکت استخراج بیت کوین مستقر در تگزاس در 23 سپتامبر 2021 پس از ثبت اسناد لازم در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) عمومی شد. آرگو در طول عرضه اولیه خود، حدود 7.5 میلیون ADS را با قیمت پیشنهادی 15 دلار منتشر کرد که درآمد 105 میلیون دلاری را برای شرکت معدنی به همراه داشت.

با این حال، شکایتی در ۲۶ ژانویه که توسط سرمایه‌گذاران اولیه در Argo Blockchain تنظیم شد، ادعا می‌کند که ماینر ارز دیجیتال اطلاعات گمراه‌کننده‌ای را در طول ثبت IPO خود ارائه کرده است.

سرمایه گذاران آرگو بلاک چین را مقصر می دانند

سرمایه گذاران، بلاک چین آرگو را به عدم افشای این موضوع متهم کرده اند که کسب و کارش به شدت مستعد هزینه های برق و مشکلات شبکه است.

به یاد بیاورید که آرگو بلاک چین به طور تصادفی در دسامبر 2022 فاش کرد که در حال آماده شدن برای ورشکستگی است. بررسی های بیشتر نشان داد که مشکلات مالی او مربوط به هزینه بالای برق است که به ازای هر کیلووات ساعت 0.06 دلار می رسد.

بر اساس این شکایت، بلاک چین آرگو با سهل انگاری اسناد IPO خود را آماده کرده و اطلاعات مهمی را که بر سودآوری کسب و کار آن تأثیر می گذارد، پنهان کرده است. سرمایه‌گذاران استدلال کردند که اگر بلاک‌چین آرگو چنین اطلاعات مهمی را پنهان نمی‌کرد، اوراق بهادار را نمی‌خریدند یا آن‌ها را با قیمت‌های متورمی که پرداخت می‌کردند نمی‌خریدند.

داده های موجود نشان می دهد که قیمت سهام آرگو بلاک چین زیر 0.2 دلار است که نشان دهنده کاهش 98 درصدی از قیمت پیشنهادی 15 دلاری است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.