منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 9 دارایی رمزنگاری که قیمت آنها کمتر از ارزش واقعی آنها است

9 دارایی رمزنگاری که قیمت آنها کمتر از ارزش واقعی آنها است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
9 دارایی رمزنگاری که قیمت آنها کمتر از ارزش واقعی آنها است

پلتفرم تحلیلی Sentiment می‌گوید که بزرگترین ممکوین‌ها بر اساس ارزش بازار و هفت دارایی رمزنگاری دیگر در حال حاضر برای سرمایه‌گذاران ریسک کمتری دارند.

Sentiment می گوید که بر اساس شاخص ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) کمتر از ارزش گذاری شده اند و سرمایه گذاری با ریسک پایین تری را نشان می دهند. Dogecoin در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.86 دلار معامله می شود، در حالی که Shiba Inu حدود 0.000012 دلار در نوسان است.

شاخص MVRV برای تعیین اینکه یک دارایی کمتر از ارزش یا بیش از ارزش گذاری شده است استفاده می شود. وقتی امتیاز MVRV در قلمرو منفی است، به این معنی است که دارایی کمتر از ارزش گذاری شده است و بالعکس. با توجه به Sentiment Shiba Inu در حال حاضر با قیمت -1.88 معامله می شود در حالی که Dogecoin در -0.162 معامله می شود.

سایر دارایی های رمزنگاری که Sentiment معتقد است کمتر از ارزش گذاری شده اند عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، XRP، Cardano (ADA)، Polygon (MATIC)، توکن تبادل غیرمتمرکز UniSwap (UNI) و Oracle China Link (LINK). از سوی دیگر، احساسات می گوید که بایننس کوین (BNB)، با امتیاز MVRV 0.87، بیش از حد ارزش گذاری شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.