منو سایت

71 میلیارد دارایی در صرافی بایننس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
71 میلیارد دارایی در صرافی بایننس

71 میلیارد دارایی در صرافی بایننس

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Binance با افزایش تنش ها در جامعه رمزنگاری پس از فروپاشی صرافی رقیب FTX، جزئیات دارایی های خود را فاش کرد. بر اساس اطلاعاتی که بایننس تاکنون فاش کرده است، صرافی بایننس از تاریخ 10 نوامبر دارایی های دیجیتال زیر را دارد:

475 هزار بیت کوین

4.8 میلیون اتریوم

17.6 میلیارد تتر

21.7 میلیارد دلار

601 میلیون دلار آمریکا

58 میلیون BNB

در مجموع، ارزش بازار فعلی این دارایی های رمزنگاری شده در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 71 میلیارد دلار است. صرافی در مقاله ای که در وب سایت خود منتشر کرد، تاکید کرد که موارد فوق “یک مجموعه داده کامل نیست” و جزئیات بیشتر در گزارش حسابرسی کامل آتی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

علاوه بر موجودی شش سکه اصلی، این مقاله آدرس‌های کیف پول خاصی را نیز ارائه می‌کند که توسط صرافی بایننس در شبکه‌های بیت‌کوین، اتریوم، بایننس هوشمند چین، BNB و ترون کنترل می‌شوند.

همین اطلاعات توسط خود چانگ پنگ ژائو (“CZ”) مدیر عامل بایننس در توییتر به اشتراک گذاشته شد. او در توییتی اضافه کرد که فهرست آدرس‌ها مقدماتی است تا زمانی که اثبات کامل ذخایر تکمیل شود، که به گفته او ممکن است هفته‌ها طول بکشد.

بایننس در وب سایت خود اضافه کرد که ارزش صندوق موسوم به “SAFU Fund” که یک صندوق بیمه اضطراری برای کاربران است، افزایش یافته و اکنون به یک میلیارد دلار رسیده است.

شرکت های دیگر نیز از این روند پیروی می کنند

علاوه بر صرافی بایننس، شرکت هایی مانند Crypto.com، Kraken، OKX، Dribit و تعدادی دیگر پس از اینکه CZ برای اولین بار بازیگران صنعت را تشویق به انجام آن کرد، گواهی ذخیره صادر کرده یا گفته اند که آنها را صادر می کنند.

آخرین به روز رسانی روز جمعه توسط کریس مارسالک، مدیرعامل Crypto.com منتشر شد که آدرس های کیف پول شرکت خود را مستقیماً در یک تاپیک توییتر به اشتراک گذاشت. مانند CZ بایننس، Marsalek همچنین تاکید کرد که کیف پول‌ها تنها بخش کوچکی از ذخایر را نشان می‌دهند و می‌توان انتظار داشت که در چند هفته آینده گزارش کامل اثبات ذخیره‌سازی ارائه شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.