منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 700 میلیون دلار انباشت اتریوم توسط نهنگ ها

700 میلیون دلار انباشت اتریوم توسط نهنگ ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
700 میلیون دلار انباشت اتریوم توسط نهنگ ها

از آنجایی که قیمت اتریوم پس از سقوط FTX شروع به بهبود کرد، برخی از بزرگترین سرمایه گذاران به شدت دومین ارز دیجیتال بزرگ را بر اساس ارزش بازار جمع آوری کردند.

بر اساس داده های شرکت تحلیل بلاک چین Sentiment، آدرس های کوسه و نهنگ اتریوم (آنهایی که بین 100 تا 1 میلیون ETH دارند) پس از افزایش 2.1 درصدی انباشت در دو روز گذشته، اکنون صاحب دو سوم عرضه این ارز دیجیتال هستند. این شرکت خاطرنشان کرد که 561000 ETH به ارزش نزدیک به 700 میلیون دلار در این آدرس ها دریافت شده است. این خریدها سهام نهنگ ها را به سطح قبل از ادغام بازگرداند.

داده‌های Cryptocamper نشان می‌دهد که اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمتی حدود 1230 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود. قیمت آن در ماه گذشته سقوط کرد زیرا نهاد پشت هک FTX تمام ETH خود را در بازار فروخت تا renBTC (نسخه توکن شده BTC در سایر بلاک چین ها) خریداری کند.

همانطور که توسط CryptoGlobe گزارش شده است، اکتبر ماه خوبی برای دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بود، زیرا حتی در یک محیط چالش برانگیز اقتصاد کلان، اتریوم پس از چندین تحول مثبت شاهد افزایش قیمت 18.4 درصدی بود.

طبق آخرین گزارش دارایی Cryptocamper، در ماه نوامبر، هر دو بیت کوین و اتریوم کاهش قابل توجهی را تجربه کردند و به ترتیب به 15480 دلار و 1074 دلار رسیدند. این یک پایین‌ترین قیمت سالانه برای بیت‌کوین بود، در حالی که اتریوم بالاتر از پایین‌ترین حد خود در ژوئن 2022 باقی ماند و انعطاف‌پذیری بیشتری را نشان داد. در نیمه دوم سال، اتر از بیت کوین بهتر عمل کرد و در مقایسه با بازده -10.8 درصد بیت کوین، 22.4 درصد افزایش یافت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.