منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 ارز دیجیتال برتر بر اساس فعالیت های توسعه روزانه در GitHub

5 ارز دیجیتال برتر بر اساس فعالیت های توسعه روزانه در GitHub

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 ارز دیجیتال برتر بر اساس فعالیت های توسعه روزانه در GitHub

صنعت ارزهای دیجیتال همچنان از ویرانی ناشی از سقوط FTX به بهبودی خود ادامه می دهد. با این حال، تیم های توسعه در میان شبکه های اصلی بلاک چین به ساخت و گسترش کل اکوسیستم خود ادامه می دهند. بر اساس داده‌های ProofofGitHub، از ۸ دسامبر ۲۰۲۲، Cardano (ADA) با مجموع ۷۳۸ فعالیت توسعه، رهبری GitHub را بر عهده دارد. رتبه دوم بر اساس فعالیت های توسعه، Cosmas (ATOM) با 664 است.

از سوی دیگر، Polkadat (DOT)، Optimism (OP) و Internet Computer (ICP) نیز با 562، 502 و 378 پیشرفت روزانه در GitHub جزو 5 پروژه برتر هستند.

قیمت کاردانو

کاردانو همچنان یک رهبر در توسعه است

جالب توجه است که کاردانو بالاترین فعالیت توسعه را در ماه نوامبر به ثبت رساند، بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط پلتفرم هوش بلاک چین Sentiment. ظهور کاردانو پیشرفت در دسامبر آغاز شد، در حالی که فعالیت های توسعه در نوامبر متوقف شد. شبکه Cardano هر روز در دسامبر توسعه‌دهنده اصلی بود، به جز 4 دسامبر، زمانی که 0chain فعالیت توسعه روزانه را رهبری می‌کرد.

در واقع، کاردانو افزایش مداوم قراردادهای هوشمند را نیز ثبت کرد و تعداد کل قراردادهای هوشمند مبتنی بر پلتفرم پلوتو را بیش از 300 درصد در سال 2022 به 4000 اسکریپت افزایش داد.

در همین حال، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano نیز فاش کرد که «قراردادهای هوشمند محرمانه» به زودی برای Cardano در بلاک چین جدید متمرکز بر حریم خصوصی، Midnight، در دسترس خواهد بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.