منو سایت

30 درصد مالیات اپل بر کیف پول کوین بیس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
30 درصد مالیات اپل بر کیف پول کوین بیس

30 درصد مالیات اپل بر کیف پول کوین بیس

کیف پول Coinbase در 1 دسامبر فاش کرد که اپل آخرین به روز رسانی برنامه خود را مسدود کرده و 30٪ از تمام هزینه های انتقال NFT را مطالبه کرده است.

به گفته ارائه‌دهنده خدمات کیف پول ارزهای دیجیتال Coinbase، به همین دلیل است که کاربران آن دیگر نمی‌توانند NFT را از طریق آیفون خود ارسال کنند. کوین بیس نوشت که درخواست اپل “به وضوح غیر قابل اجرا است” و افزود که “سیستم خرید درون برنامه ای خود اپل از رمزنگاری پشتیبانی نمی کند.” این ارائه دهنده خدمات کیف پول رمزنگاری تقاضای 30 درصدی اپل را تلاشی برای کاهش هزینه هر ایمیل ارسالی از طریق پروتکل های باز اینترنت توصیف کرد.

کیف پول کوین بیس گفت:

اپل سیاست های جدیدی را برای کسب سود بیشتر معرفی کرده است که سعی دارد با افزایش هزینه های کاربران NFT و ارزهای دیجیتال انجام دهد.

مالیات بر سیب

جامعه کریپتو قبلاً نگرانی هایی را در مورد کمیسیون 30 درصدی اپل برای فروش NFT از طریق خریدهای درون برنامه ای مطرح کرده بود. در ماه اکتبر، این غول فناوری اعلام کرد که توسعه دهندگان مجاز به انتشار NFT در برنامه های خود هستند. با این حال، این NFT ها نمی توانند برای باز کردن قفل ویژگی ها یا محتوای جدید استفاده شوند. اپل همچنین گفت که توسعه دهندگان می توانند برنامه های خود را برای تسهیل تراکنش های ارزهای دیجیتال تنها در صرافی های دارای مجوز راه اندازی کنند.

جامعه کریپتو به این خبر واکنش منفی نشان داد و تیم سوئینی، مدیرعامل Epic Games گفت: “انگیزه اپل فقط پول است.”

مالیات 30 درصدی اپل در سال 2008 توسط استیو جابز، مدیرعامل این شرکت معرفی شد. این شرکت فناوری از توسعه دهندگانی که کمتر از یک میلیون دلار در سال درآمد دارند، 15 درصد کارمزد دریافت می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.