منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل از موتور گره بلاک چین خود رونمایی کرد

گوگل از موتور گره بلاک چین خود رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل از موتور گره بلاک چین خود رونمایی کرد

اتریوم ماه اکتبر را با 20 درصد افزایش هفتگی قیمت و ثبت بیشترین میزان انحلال سفارش کوتاه به پایان رساند. در همین حال، گوگل از موتور گره بلاک چین خود که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کند، رونمایی کرد.

با توجه به Valx و به نقل از Crypto Potato، این موتور گره بلاک چین طیف کاملی از خدمات مورد نیاز برای پشتیبانی از گره ها را برای توسعه دهندگان وب 3.0 ارائه می دهد. با توجه به بخش خدمات ابری گوگل، این سرویس به توسعه دهندگان بلاک چین ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

[این سرویس] ساخت و مقیاس بندی سریع و راحت همراه با ابزارها و زیرساخت های وب 3.0 ایمن و قابل اعتماد را امکان پذیر می کند. با این محصول می توانید به فرصت های رشد و فروش مشترک مانند تبلیغات در فروشگاه دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، فرم های کنترل Onchin و Offchin نیز پشتیبانی می شوند.

قدرت، امکانات و قابلیت اطمینان سرویس های ابری گوگل به همراه محیط توسعه و میزبانی مناسب برای بلاک چین، این محصول را به گزینه ای مناسب برای پروژه های وب 3.0 تبدیل کرده است.

Google Cloud چه تغییراتی می تواند در بلاک چین اتریوم ایجاد کند؟

با استفاده از لایه شبکه جدید، موتور جدید سازگار با بلاک چین تاخیر بسیار پایینی دارد که می‌تواند منجر به مقیاس‌پذیری بیشتر، امنیت اختصاصی برای دارایی‌های دیجیتال و تنظیم ساده‌تر گره شود. علاوه بر این، توسعه دهندگان به داشبورد بلادرنگ Google Cloud دسترسی خواهند داشت.

یکی دیگر از ویژگی های مهم، فرآیند ساده همگام سازی گره ها در بلاک چین اتریوم است. معمولا این فرآیند پیچیده است و ممکن است روزها برای هر گره طول بکشد.

آمیت زاوری و جیمز ترومنز در پست وبلاگ توسعه وب 3.0 خود در مورد این محصول می نویسند:

اطمینان از اینکه زیرساخت لازم برای بلاک چین آماده است، معمولاً به یک تیم DevOps نیاز دارد تا سیستم را از نزدیک زیر نظر داشته باشد و مشکلات را در لحظه برطرف کند. سرویس Blockchain Node Engine به طور کامل از این موضوع مراقبت می کند، بنابراین لازم نیست نگران آماده بودن زیرساخت ها باشید. Google Cloud به طور فعال گره ها را نظارت می کند و در صورت بروز قطعی آنها را مجدداً راه اندازی می کند.

ترومنز در مصاحبه ای با TechCrunch افزود:

ما زیرساخت ها و پایه های لازم را ایجاد می کنیم تا به توسعه دهندگان کمک کنیم تا نوآوری را تسریع کنند. محصول دستگاه گره بلاک چین چندین کاربرد دارد: توسعه قرارداد هوشمند، خواندن و نوشتن بلاک چین و غیره. نحوه استفاده توسعه دهندگان از زیرساخت گره بلاک چین اختصاصی خود به نیازهای فردی آنها بستگی دارد.

در اوایل این ماه، Google Cloud یک قرارداد همکاری با صرافی Coinbase امضا کرد. طبق این قرارداد امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال وجود داشت. با این حال، طبق اسناد عملکرد سه ماهه سوم گوگل، تبلیغات مرتبط با رمزنگاری در این سه ماهه کاهش یافته است.

بسیاری از کسب و کارها در سال 2022 از کریپتو و بلاک چین استقبال کردند و زمینه را برای استفاده و پذیرش آنها فراهم کردند. Walmart و Fidelity Investments تنها نمونه هایی از این شرکت ها هستند. گوگل در سه ماهه چهارم سال 2022 به این شرکت ها پیوست.

ورود گوگل به بلاک چین و اتریوم می تواند برای آینده کوتاه مدت و بلند مدت این حوزه بسیار مثبت باشد.

سیب زمینی کریپتو