منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

این شرکت به طور انحصاری به TechCrunch گفت که کیف پول فانتوم که در حال حاضر فقط از شبکه Solana پشتیبانی می کند، در حال گسترش پشتیبانی خود به دو بلاک چین دیگر، اتریوم و Polygon است.

براندون میلمن، مدیرعامل Phantom Wallet و یکی از بنیانگذاران، به TechCrunch گفت که فانتوم با افزودن پشتیبانی از اتریوم و Polygon، دسترسی کاربران Solana را به هر سه اکوسیستم افزایش می دهد. “ما می خواهیم جوامعی را از سراسر وب 3 با یک محصول ایمن، آسان برای استفاده و محافظت از خود که برای پذیرش انبوه مناسب است، گرد هم آوریم.”

میلمن گفت که ادغام‌های جدید اتریوم و Polygon به صورت بتا روی مرورگر فانتوم و برنامه‌های iOS و اندروید با هدف انتشار عمومی در سه ماهه اول سال 2023 اجرا می‌شوند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند به تجارت، دریافت و مبادله توکن در کیف پول خود بپردازند. همچنین NFT ها را در هر سه بلاک چین جمع آوری کنید.

میلمن گفت: «ما در حال حرکت از یک کیف پول تک زنجیره ای به یک کیف پول چند زنجیره ای هستیم. هدف ما همیشه آوردن فانتوم به دنیای چند مداری بوده است. ما همیشه درک کرده‌ایم که دنیا به سمت یک دنیای چند زنجیره‌ای در حال حرکت است، بنابراین این چیزی است که برای ما بسیار مهم است.»

سه بنیانگذار کیف پول فانتوم (میلمن، فرانچسکو آگوستی و کریس کالانی) قبلاً در اکوسیستم اتریوم با 0x کار می کردند، یک پروتکل مالی اتریوم محور، بنابراین به گفته میلمن، ادغام بلاک چین در کیف پول فانتوم همیشه آرزوی انجام آن را داشتیم. وجود داشت

کیف پول فانتوم در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون کاربر فعال روزانه و بیش از 25 میلیون تراکنش غیرمتمرکز اپلیکیشن (dApp) در ماه دارد. در ماه ژوئن، یک صرافی توکن کیف پول راه‌اندازی کرد که در آن کاربران می‌توانند توکن‌ها را انتقال دهند و تا به امروز بیش از ۱ میلیارد دلار حجم مبادله ثبت کرده است که هر تراکنش کمتر از ۱ سنت هزینه شبکه دارد.

در ژانویه، کیف پول فانتوم پس از بسته شدن دور سرمایه گذاری 109 میلیون دلاری به رهبری پارادایم، 1.2 میلیارد دلار ارزش داشت. سایر سرمایه گذاران در کیف پول رمزنگاری عبارتند از Andreessen Horowitz، Jump Capital، Solana و Variant.

میلمن خاطرنشان کرد که دنیای ارزهای دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است. “مردم واقعاً فکر نمی کردند که چند زنجیره ای یک چیز باشد، و اتریوم به عنوان تنها مکانی برای کاربران و توسعه دهندگان برای تعامل با دنیای وب 3 تلقی می شد. اما اکنون به طور گسترده پذیرفته شده است که جهان در حال حرکت به دنیای چند زنجیره ای و رقبا است. به اتریوم و سولانا.”

در حالی که تعدادی از بلاک چین ها بر سر سهم بازار با یکدیگر رقابت می کنند، میلمن فکر نمی کند که اکوسیستم رمزنگاری به سمت دنیایی با هزاران زنجیره حرکت می کند، بلکه به دنیایی با حدود سه تا پنج بلاک چین اصلی می رود. ما شاهد ادغام حول آن سه تا پنج زنجیره خواهیم بود.»

تیم کیف پول فانتوم با Polygon کار خواهد کرد تا کیف پولی سازگار با اکوسیستم بلاک چین سطح 2 بسازد. گفت: “کار با فانتوم به ما این امکان را می دهد که کیف پولی با ویژگی های غنی ارائه دهیم که برای کاربران نهایی آماده است تا با برنامه های ارائه شده توسط Paligan تعامل داشته باشند.” رایان وایت، مدیرعامل استودیو پالیگان، در بیانیه ای.

به گفته میلمن، فانتوم در آینده قصد دارد کیف پول ارزهای دیجیتال خود را بر روی شبکه بومی دیگر بلاک چین بسازد. “من فکر می کنم فضای کلی کیف پول کمی رشد خواهد کرد، به خصوص در نتیجه برخی از خرابی های سیستم متمرکز که اخیراً شاهد آن بوده ایم. “سیستم های غیر حضانت و خودکفا تا حدودی در راس قرار خواهند گرفت.”

هدف این کیف پول آفلاین تمرکز بر امنیت و محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری های NFT و حملات فیشینگ از طریق هشدارهای خودکار در مورد تراکنش های بالقوه مخرب یا وب سایت هایی است که می تواند کیف پول، دارایی یا اعتبار افراد را به خطر بیندازد.

میلمن گفت:

ما تمام تلاش خود را برای بهبود تجربه کاربر در مورد پیش‌نمایش تراکنش‌ها و توانایی کاربر برای درک آنچه در هنگام تعامل با یک برنامه Web 3 اجازه می‌دهد، انجام داده‌ایم. فناوری‌های پیش‌نمایش تراکنش‌های ما تنها در ماه گذشته از هک شدن بیش از 20000 کیف پول با بیش از 3000 کاربر منحصر به فرد جلوگیری کرده است.

میلمن افزود، فانتوم همچنین تمام تلاش خود را برای حذف وب سایت های فیشینگ جعلی انجام داد و به حذف بیش از 2000 وب سایت جعلی که جوامع سولانا را هدف قرار می دادند، کمک کرد.

در درازمدت، Millman معتقد است که Phantom به نقطه ورود کاربرانی که وارد وب 3 می شوند، تبدیل خواهد شد، مشابه آنچه که Google Chrome مترادف با اینترنت یا وب 2 است. هدف ما از فعالیت Phantom Wallet در Web3 این است:

اگر کاربر بخواهد با Web3 تعامل داشته باشد، ما می خواهیم اولین غریزه او دانلود برنامه ما باشد. این فینال ماست

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)