منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیف پول فانتوم سولانا از اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

کیف پول بلاک چین محبوب Solana گسترش می یابد و دو بلاک چین اثبات سهام رقیب را اضافه می کند. Phantom، کیف پول برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر Solana و NFT، امروز اعلام کرد که پشتیبانی از بلاک چین های Ethereum و Polygon رقیب را به برنامه های دسکتاپ، iOS و اندروید خود اضافه می کند.

این شرکت ادعا می کند که یک کیف پول با استفاده آسان به عنوان جایگزینی برای صرافی های متمرکز و شرکت هایی که داده های حساس کاربر را مدیریت می کنند، مورد نیاز است. براندون میلمن، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران فانتوم، در بیانیه ای گفت:

ما هیجان زده هستیم که تجربه Phantom را به جامعه گسترده تر Web3 بیاوریم.

به گفته این شرکت، هدف ارائه توانایی تعامل با سه اکوسیستم بزرگ بلاک چین در یک مکان است. فانتوم می گوید که برای ایجاد کیف پول پریمیوم با Polygon همکاری نزدیکی داشته است، که این شرکت ادعا می کند تا کنون بیش از 3 میلیون کاربر فعال را جذب کرده است. این شرکت می‌گوید که می‌خواهد با ارائه یک کیف پول ساده و با کاربری آسان با یک رابط یکپارچه برای ذخیره و مشاهده دارایی‌ها در چندین بلاک چین، ارزهای دیجیتال را برای همه قابل دسترس‌تر کند. این شرکت همچنین می‌گوید که یک نسخه بتا چند زنجیره‌ای خصوصی در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد و در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

رایان وایت، مدیرعامل استودیو Polygon می‌گوید:

اکوسیستم Polygon به طور تصاعدی در حال رشد است و ما هیجان زده ایم که افراد بیشتری را وارد اکوسیستم Web3 کنیم. کار با فانتوم به ما این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌ای از ویژگی‌های غنی را برای کاربران اصلی ارائه دهیم تا بتوانند با برنامه‌های مبتنی بر Polygon تعامل داشته باشند.

فانتوم در سال 2021 توسط براندون میلمن، کریس کالانی و فرانچسکو آگوستی تأسیس شد که به ترتیب روی پروژه‌هایی برای 0x، توییتر، فیس‌بوک و Matcha کار می‌کردند. Phantom Wallet در حال حاضر به توسعه دهندگان، کاربران و دارندگان Solana اجازه می دهد تا با پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) تعامل داشته باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.