منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیف پول فانتوم از شبکه های اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

کیف پول فانتوم از شبکه های اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیف پول فانتوم از شبکه های اتریوم و پلیگون پشتیبانی می کند

فانتوم که بزرگترین کیف پول در شبکه Solana است، قصد دارد شبکه های اتریوم و پلیگون را نیز پوشش دهد. هدف این شرکت تبدیل شدن به متامسک Solana e با این اعلامیه، کیف پول‌های غیرقانونی محبوب مانند Metamask ممکن است با رقیب جدیدی روبرو شوند.

به گفته Valx و به نقل از Beincrypto، فانتوم یک کیف پول غیرقابل نگهداری برای مدیریت ارزهای دیجیتال و دسترسی به خدمات غیرمتمرکز در بلاک چین سولانا است. فانتوم محبوب ترین کیف پول در وب است.

در سه ماهه اول سال 2022، این شرکت دور سرمایه گذاری سری B خود را اعلام کرد و توانست 109 میلیون دلار سرمایه از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر جذب کند. این جمع آوری سرمایه پس از آن انجام شد که تعداد کاربران این کیف پول در نوامبر سال گذشته به یک میلیون نفر رسید.

نسخه بتا شامل بلاک چین های اتریوم و Polygon در هفته های آینده برای اندروید، iOS و اپلیکیشن های دسکتاپ این کیف پول منتشر خواهد شد. پس از نهایی شدن تغییرات، کیف پول فانتوم کیف پول چند زنجیره ای خود را به صورت عمومی منتشر می کند.

طبق بیانیه فانتوم، در نسخه جدید این کیف پول، کاربران می توانند تمامی توکن های NFT خود را در یک مکان مشاهده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های این کیف پول این است که به دارندگان توکن NFT این قدرت را می دهد تا توکن های خود را برای فروش در همه دستگاه ها از جمله دسکتاپ مدیریت کنند. تفاوت دیگر امکان مشاهده مالکیت کاربر در تمامی شبکه ها به صورت جامع است.

(1 امتیاز) – 1/5