| کیف پول تلگرام تبادل همتا به همتا را راه اندازی کرد

| کیف پول تلگرام تبادل همتا به همتا را راه اندازی کرد

کیف پول تلگرام تبادل همتا به همتا را راه اندازی کرد

توسعه دهندگان کیف پول تلگرام که به کاربران تلگرام امکان خرید ارزهای دیجیتال با کارت بانکی، تبادل و انتقال به کیف پول های دیگر را می دهد، صرافی ارز دیجیتال P2P را راه اندازی کرده اند.

ربات کیف پول تلگرام در ماه آوریل راه اندازی شد و به کاربران تلگرام امکان خرید TON دیجیتال و ارسال آن در پیام های چت را می داد. آخرین به روز رسانی امکان فروش ارزهای دیجیتال بین کاربران را از طریق برنامه تلگرام فراهم می کند و صرافی ها به عنوان ضامن برای هر تراکنش عمل می کنند. در هر صورت، در صورت عدم توافق بین فروشنده و خریدار، سرویس اختلاف را حل خواهد کرد.

صورت‌حساب این سرویس به عنوان «تراکنش‌های P2P ناشناس» است، اما کاربران برای واریز، مبادله یا خرید ارز دیجیتال باید شماره تلفن همراه خود را با ربات به اشتراک بگذارند.

بر اساس بیانیه توسعه دهندگان کیف پول تلگرام، کاربرانی که مایل به فروش ارزهای دیجیتال هستند 0.9 درصد کمیسیون پرداخت خواهند کرد در حالی که خریداران مجبور به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهند بود.

برای فروش توکن‌ها، کاربران درخواستی را به اپلیکیشن ارسال می‌کنند که خریداران می‌توانند از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنند. خریداران می توانند از دلار آمریکا، یورو، گریونای اوکراین، روبل بلاروس و تنگه قزاقستان برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

به گفته این شرکت، ارز دیجیتال TON و بیت کوین در حال حاضر برای خرید در دسترس هستند و برنامه هایی برای افزایش عرضه در تاریخ بعدی وجود دارد. فقط TON را می توان مستقیماً بین کاربران از طریق چت ارسال کرد.

این هدف کاربران عادی است و آستانه ورود پایینی را برای یادگیری بلاک چین فراهم می کند. یکی از نمایندگان بنیاد TON به Blockworks گفت: “بسیاری از خدمات موجود در TON مشابه برنامه های معمولی است که مردم قبلاً به استفاده از آنها عادت کرده اند.”

بدون خروج از تلگرام می توانید ارز دیجیتال بخرید، با نام مستعار کوتاه و بدون آدرس کیف پول بلند برای دوستان خود ارسال کنید، با ربات موبایل @ به اینترنت دسترسی داشته باشید، قیمت اشتراک در کانال تلگرام مورد علاقه خود به همراه پرداخت های فراوان. برای سایر خدمات

بلاک چین TON در ابتدا توسط برادران دوروف، بنیانگذاران پیام رسان تلگرام، تأسیس شد. تلگرام قبلاً قصد داشت یک توکن رسمی به نام GRAM راه اندازی کند، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از انجام این کار در سال 2020 جلوگیری کرد و مجبور شد 1.2 میلیارد دلار جمع آوری شده برای این پروژه را به سرمایه گذاران بازگرداند و جریمه 5 میلیونی بپردازد. دلار

بنیاد TON یک جامعه غیرمتمرکز است که توسط آناتولی ماکوسف و کریل املیاننکو پس از خروج تلگرام از پروژه آغاز شد.

این سخنگو گفت: یکی از اهداف ادغام فناوری بلاک چین با اینترنت سنتی است. برای توسعه این مفهوم غیرمتمرکز، TON در حال ساخت اکوسیستم خود است که از قبل شامل DNS، سایت‌ها و پراکسی‌ها می‌شود.

طبق یک صفحه آماری ارائه شده توسط این گروه، تعداد کل حساب های کیف پول به 1.3 میلیون افزایش یافته است، اما بلاک اکسپلورر Ton Scan هیچ اطلاعاتی را در زمان انتشار نشان نمی دهد. گروه تلگرام جامعه TON دارای 630000 مشترک است.

بر اساس گزارش Coin Market Cap، ارز دیجیتال TON با ارزش بازار حدود 1.7 میلیارد دلار و عرضه در گردش 1.22 میلیارد تن با قیمت 1.39 دلار معامله می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.