منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس کاربران را به استفاده از USDC تشویق می کند

کوین بیس کاربران را به استفاده از USDC تشویق می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کوین بیس کاربران را به استفاده از USDC تشویق می کند

کوین بیس از مشتریانش می خواهد که به جای تتر (USDT) از استیبل کوین USD Coin (USDC) آن استفاده کنند. در یک پست وبلاگ جدید، صرافی متمرکز کریپتو کاربران را تشویق کرد که از USDT به USDC بدون هزینه تبدیل تغییر کنند، در حالی که استیبل کوین USDC را به عنوان یک “دلار دیجیتال قابل اعتماد و قابل اعتماد” برجسته کرد.

این پشتیبانی در بحبوحه جنگ استیبل کوین در صنعت کریپتو انجام می شود. بایننس اخیراً پشتیبانی از USDC را متوقف کرده و به طور خودکار دارایی های مشتری را به BUSD، استیبل کوین خود صرافی تبدیل کرده است. پس از خروج USDC از بایننس، شرکت های حامی آن برنامه های جدیدی برای تقویت رشد استیبل کوین دارند.

فراخوانی کوین بیس برای رها کردن تتر

USDC توسط Coinbase تأسیس شد و توسط شرکت تابعه آن، Circle، در سال 2018 صادر شد. همچنین گواهی‌های ماهانه از Grant Thornton LLP، یکی از بزرگترین شرکت‌های حسابرسی، مالیاتی و مشاوره ایالات متحده ارائه می‌کند. از سوی دیگر، بحث های مختلفی در مورد ذخایر تتر مطرح شده است که این شرکت اکثرا آن را تکذیب کرده و معتقد است که ذخایر آن به طور کامل تامین شده است.

استیبل کوین رقیب آن توانست از چنین بحث هایی اجتناب کند. در واقع USDC طی چهار سال گذشته به یک رقیب جدی برای Tether تبدیل شده است. USDT بزرگترین استیبل کوین با ارزش بازار 65.7 میلیارد دلار است و پس از آن USDC با 42.7 میلیارد دلار قرار دارد.

ورشکستگی FTX در سراسر بازار ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفت. افشای سرایت FTX و دومینوهای بعدی، برخی از استیبل کوین ها را آزمایش کرده است که عموماً به عنوان پوششی در برابر نوسانات بازار دیده می شوند. در نتیجه، کوین بیس بر اهمیت اعتماد در اکوسیستم USDC تاکید کرد.

“ما معتقدیم که USD Coin (USDC) یک استیبل کوین قابل اعتماد و معتبر است، بنابراین ما تبدیل ها را آسان می کنیم و از امروز از هزینه های مشتریان جهانی برای تبدیل USDT به USDC چشم پوشی می کنیم.”

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.